پنجره یو پی وی سی دوحالته

4.8/5 - (5 امتیاز)

کیپ شونده ترین پنجره دوجداره در سیستم UPVC ( بعد از پنجره فولوکس واگنی ) سیستم بازشو لولایی دو حالته است. مکانیزم پنجره یو پی وی سی دوحالته به گونه ای است که امکان باز شدن پنجره در ۲ حالت را ارائه میدهد.

مشاوره و بازدید رایگان

مکانیزم عملکرد بازشوی ۲ حالته

حالت اول (TURN) که پنجره از پهلو باز شده و امکان باز شدن تا 180 درجه را دارا می باشد. اما حالت دوم که بسیار کاربردی بوده به حالت TILT مشهور است که پنجره به میزان 15 الی 30 درجه و از بالا باز می شود.

این امر باعث می گردد که تبادل دمایی با بیرون از محیط نیاز به کنار زدن پرده نداشته باشد. همچنین در جایی که امکان بازکردن کامل بازشوی پنجره وجود ندارد جهت سیر کوله Circulate ) ( کردن هوا از این حالت استفاده می گردد.

پنجره یو پی وی سی دوحالته دوجداره

مزایای پنجره یو پی وی سی دوحالته

در حقیقت پنجره با بازشوی دو حالته به علت های زیر پرکاربردترین نوع بازشو در سیستم پنجره دو جداره می باشد.

  • امکان باز شدن پنجره از دو طرف پهلو و بالا
  • عایق بسیار عالی صوت و حرارت به علت وجود قفل کیپ کننده در 3یا 4 ضلع از یک بازشو
  • امکان استفاده از بازشوهایی با ارتفاع بیشتر و وزن بالاتر به علت مکانیزم قوی یراق آلات دو حالته به نسبت پنجره های کشویی یا تک حالته.
  • قیمت بسیار مناسب به نسبت کیفیت ارائه شده به مشتری (اختلاف قیمت یراق دو حالته با تک حالته 12 تا 15 دلار می باشد) که به نسبت کیفیت ارئه شده بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  • لولای ریگلاژی در پنجره های دو حالته، امکان تعمیر و ریگلاژ پنجره را بعد از سال ها از زمان نصب، به مشتری خواهد داد و نیازی به نیروی متخصص در ریگلاژ پنجره ها نیست.
  • گارانتی تعویض یک ساله وگارانتی طلایی 10 ساله کلیه یراق الات دو حالته، ضامن کیفیت محصول تارادیس می باشد.

خرید و سفارش از تارادیس

مجموعه تارادیس تولید کننده و عرضه کننده ی انواع پنجره های دوجداره UPVC و آلومینیومی است. این مجموعه صفر تا صد پروژه ی نصب و یا تعویض پنجره شما را انجام می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *