پنجره دوجداره وین تک

5/5 - (2 امتیاز)

مجموعه تارادیس تولید کننده انواع درب و پنجره یو پی وی سی و نمایندگی رسمی وین تک است. در صورتی که قصد خرید پنجره های دوجداره وین تک را دارید، می توانید جهت استعلام قیمت با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

نمایندگی وین تک

برای جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره به جای پنجره‌های قدیمی می‌توانید با مراجعه به نمایندگی وین تک ، متناسب با سلیقه و بودجه‌ای که برای بازسازی پنجره‌ها در نظر گرفته اید. طرح‌ها و مدل‌های مختلف درب و پنجره‌ها را مشاهده کنید و متناسب با محیطی که بازسازی باید در آن صورت بگیرد، سفارش خود را ثبت کنید. تا در کمترین زمان متخصصین به محل اعزام شده و با اندازگیری دقیق ظرف مدتی کوتاه بازسازی پنجره انجام شود.

متریال پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک

اگر بخواهیم ماده از اصلی تشکیل دهنده فریم یا پروفیل‌های درب و پنجره‌ی دوجداره را بررسی کنیم. باید گفت ماده اصلی تشکیل دهنده‌ی این نوع درب و پنجره‌ها از مشتقات نفت بدست می‌آید.

ماده تشکیل دهنده‌ی فریم UPVC، مونومر وینیل کلراید بوده که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص این مونومر‌ها به یکدیگر پیوند خورده و عمل پلیمریزاسیون شکل می‌گیرد.

طی فرایند بعدی مواد دیگری اضافه می‌شود، تا مقاومت UPVC فشار و ضربه افزایش یابد. این ترکیبات کمک میکند که در مقابل عوامل محیطی ضمن حفظ فرم و شکل از انعطاف پذیری خوبی هم برخوردار باشد.

قیمت پنجره‌های دوجداره وین تک

قیمت پنجره‌های دوجداره در فرایند بازسازی به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد.

مواردی نظیر؛ متراژ پروفیل UPVC، یراق آلات، تعداد بازشو‌ها و ثابت‌ها و همچنین شیشه‌ای که قرار است در پنجره‌ها استفاده شود.

با در نظر گرفتن این پارامتر‌ها می‌توان هزینه‌ها را به صورت حدودی محاسبه کرد. و بعد از بازدید رایگان متخصصین در محل و با اندازه‌گیری دقیق‌تر و محاسبه‌ی میزان UPVC مصرفی و مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت دقیق را به کارفرما اعلام می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش قبمت پروفیل پنجره مراجعه کنید.

تفاوت پروفیل‌های سری 60 و 70

در پنجره دوجداره وین تک پروفیل‌های سری 60، 10% از سری 70 ارزان‌تر می‌باشد. این تفاوت قیمت شامل فریم، مولیون و ساش می‌شود.

یکی از تفاوت‌هایی که در پنجره‌های دوجداره سری 60 و 70 وجود دارد و موجب اختلاف قیمت آنها می‌شود، عرض آنها می‌باشد. در سری 70 از پنجره‌های دوجداره وین تک عرض پروفیل 7cm بوده و در سری 60 نیز عرض پروفیل 6cm می‌باشد. همین اختلاف در عرض و وزن باعث می‌شود تا پروفیل‌های سری 70 در مقابل سری 60 ضمن داشتن استحکام و وزن بالاتری، قیمت تمام شده بیشتری برای کارفرما به همراه داشته باشد.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره وین تک

استفاده از پروفیل‌های وین تک ویژگی‌های مثبت و مزایای ارزشمند مهمی برای کارفرما به همراه دارد. یکی از اصلی‌ترین دلایل عایق بودن این نوع درب و پنجره‌ها است.

زمانی که علت تصمیم گرفتن مشتریان به تعویض و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره به جای پنجره‌های قدیمی را جویا می‌شویم. اکثر آنها به یک مسئله اشاره میکنند، عایق نبودن و اتلاف انرژی و بالا رفتن هزینه‌های ناشی از مصرف انرژی این نوع درب و پنجره‌ها عایق بوده و در مقابل دما و صدا و رطوبت مقاوم میباشد.

برخی از این مزایا :

  • استفاده از پنجره‌های دوجداره UPVC در زمستان از ورود هوای سرد و ودر تابستان از ورود هوای گرم به داخل محیط جلوگیری کند. همین مسئله باعث می‌شود با پایین آمدن مصرف انرژی هزینه‌ها به صورت چشمگیر پایین بیاید.
  • مورد بعدی از ویژگی‌های مثبت درب و پنجره‌های دوجداره با پروفیل UPVC، سازگاری و عایق بندی مناسب در انواع شرایط آب و هوایی می‌باشد.
  • در فرایند تولید به پروفیل‌های Wintech موادی اضافه می‌شود، که آن را در مقابل ضربه و فشار هم مقاوم می‌کند.
  • در بازسازی (جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره UPVC با پنجره‌های قدیمی) هیچگونه آسیبی به دیوار‌ها و سقف مجاور نمیرسد وتنها فریم پنجره برش ‌خورده و قاب پنجره قدیمی باقی می‌ماند.
  • با استفاده از پروفیل‌های ال شکل یا لبه دار قاب باقی مانده به خوبی پوشش داده می‌شود و به هیچ عنوان معلوم نمی شود.
  • نصب و اجرا در کمترین زمان.
  • یکی از ویژگی‌های مهم و ارزشمند در بازسازی پنجره‌ها صرف مدت زمان کوتاه برای نصب و اجرا می‌باشد. به طور کلی برای هر پنجره حدود 45 دقیقه زمان صرف می‌شود. همپوشانی پنجره‌ها با هم و به صورت موازی در یک بازه زمانی انجام می‌شود. تمامی این فرایند در یک روز انجام می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود کسانی که قصد بازسازی پنجره‌های خود را دارند برای انجام این کار بیشتر ترغیب شوند.
  • در بازسازی پنجره‌های قدیمی نیازی به تخلیه کامل نبوده و تنها کافیست اطراف پنجره‌ها را تا شعاع دومتری خلوت باشد تا کار با سرعت بیشتری پیش برود.

پنجره دوجداره وین تک

مراحل باز‌سازی

ابتدا با استفاده از دست پنجره‌های باز شو را در آورده و در مرحله بعد تسمه‌های آهنی که شیشه را نگه می‌دارند را باز کرده و شیشه‌ها را از پنجره خارج می‌شوند.

در مرحله بعد به سراغ پنجره‌های ثابت رفته و شیشه‌های این پنجره‌ها را نیز خارج میکنیم.

همانطور که اشاره کردیم در بازسازی تخریب وجود نداشته و دور پنجر‌ها با استفاده از ابزار آلات صنعتی بریده می‌شود.( تنها قاب پنجره قدیمی به جا می‌ماند. )

پنجره‌های قدیمی دارای شاخه‌هایی بوده که در زمان ساخت داخل دیوار‌ها جای می‌گیرد. و در بعضی از موارد نیز مقداری از قاب داخل دیوار است و این دلیل نمی توان بدون تخریب کردن دیوار‌های مجاور و اطراف پنجره به صورت کامل پنجره قدیمی را خارج کرد.

بدون تخریب یا آسیب زدن به دیوار‌های مجاور و سقف، بدون استفاده از مصالح ساختمانی بازسازی و نصب نصب پنجره‌های UPVC انجام شود.

پنجره‌های بر روی قاب باقی مانده نصب می‌شود.

همانطور که اشاره کردیم برای پوشاندن قاب باقی مانده از پروفیل‌های لبه دار، پروانه‌ای یا ال شکل استفاده می‌شود.

پروفیل‌های ال شکل UPVC وین تک می‌تواند ضمن پوشاندن کامل قاب پنجره قبلی درصد عایق بندی پنجره‌ها را در مقابل دما، صدا و رطوبت را تا حد قابل توجهی بالا ببرند.

بعد از نصب پروفیل‌های UPVC وین تک، نصاب با استفاده از پیچ‌های مخصوص پروفیل را به قاب پنجره قبلی و دیوار محکم میکند. سپس با استفاده از فوم و چسب مخصوص کارهای عایق بندی این نوع پنجره‌های دوجداره انجام می‌شود.

تارادیس نمایندگی رسمی وین تک

تارادیس با تجربه فراوان یکی از بهترین های نمایندگی فروش وین تک تاکنون بوده است و رضایت مشتریان برای این مجموعه از هرچیزی بالاتر است.

3 دیدگاه در “پنجره دوجداره وین تک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.