پنجره دوجداره وین تک

4.9/5 - (8 امتیاز)

مجموعه تارادیس تولید کننده انواع درب و پنجره یو پی وی سی و نمایندگی رسمی وین تک است. در صورتی که قصد خرید پنجره های دوجداره وین تک را دارید، می توانید جهت استعلام قیمت با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

نمایندگی وین تک

برای جایگزین کردن پنجره‌ های دوجداره به جای پنجره‌ های قدیمی می‌ توانید با مراجعه به نمایندگی وین تک، متناسب با سلیقه و بودجه‌ ای که برای بازسازی پنجره‌ها در نظر گرفته اید. طرح‌ ها و مدل‌ های مختلف درب و پنجره‌ ها را مشاهده کنید و متناسب با محیطی که بازسازی باید در آن صورت بگیرد، سفارش خود را ثبت کنید. در کمترین زمان متخصصین به محل اعزام شده و با اندازگیری دقیق ظرف مدتی کوتاه بازسازی پنجره را انجام می دهند.

متریال پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک

اگر بخواهیم ماده از اصلی تشکیل دهنده فریم یا پروفیل‌های درب و پنجره‌ی دوجداره را بررسی کنیم. باید گفت ماده اصلی تشکیل دهنده‌ی این نوع درب و پنجره‌ ها از مشتقات نفت بدست می‌ آید.

ماده تشکیل دهنده‌ی فریم UPVC، مونومر وینیل کلراید بوده که با استفاده از دستگاه‌ های مخصوص این مونومر‌ها به یکدیگر پیوند خورده و عمل پلیمریزاسیون شکل می‌ گیرد.

طی فرایند بعدی مواد دیگری اضافه می‌ شود، تا مقاومت UPVC فشار و ضربه افزایش یابد. این ترکیبات کمک می کند که پروفیل پنجره وین تک، در مقابل عوامل محیطی ضمن حفظ فرم و شکل از انعطاف پذیری خوبی هم برخوردار باشد.

قیمت پنجره‌های دوجداره وین تک

قیمت پنجره‌های دوجداره در فرایند بازسازی به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد. مواردی نظیر؛ متراژ پروفیل UPVC، یراق آلات، تعداد بازشو‌ها و ثابت‌ها و همچنین شیشه‌ای که قرار است در پنجره‌ها استفاده شود.

با در نظر گرفتن این پارامتر‌ها می‌توان هزینه‌ها را به صورت حدودی محاسبه کرد. و بعد از بازدید رایگان متخصصین در محل و با اندازه‌گیری دقیق‌ تر و محاسبه‌ میزان UPVC مصرفی و مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت دقیق را به کارفرما اعلام می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش قبمت پروفیل پنجره مراجعه کنید.

تفاوت پروفیل‌های سری 60 و 70

در پنجره دوجداره وین تک پروفیل‌های سری 60، 10% از سری 70 ارزان‌ تر می‌باشد. این تفاوت قیمت شامل فریم، مولیون و ساش می‌ شود.

یکی از تفاوت‌ هایی که در پنجره‌ های دوجداره سری 60 و 70 وجود دارد و موجب اختلاف قیمت آنها می‌ شود، عرض آنها می‌ باشد. در سری 70 از پنجره‌ های دوجداره وین تک عرض پروفیل 7cm بوده و در سری 60 نیز عرض پروفیل 6cm می‌ باشد.

همین اختلاف در عرض و وزن باعث می‌ شود تا پروفیل‌ های سری 70 در مقابل سری 60 ضمن داشتن استحکام و وزن بالاتری، قیمت تمام شده بیشتری برای کارفرما به همراه داشته باشد.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره وین تک

استفاده از پروفیل‌های وین تک ویژگی‌های مثبت و مزایای ارزشمند مهمی برای کارفرما به همراه دارد. یکی از اصلی‌ترین دلایل عایق بودن این نوع درب و پنجره‌ها است.

زمانی که علت تصمیم گرفتن مشتریان به تعویض و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره به جای پنجره‌های قدیمی را جویا می‌ شویم. اکثر آنها به یک مسئله اشاره می کنند. عایق نبودن و اتلاف انرژی و بالا رفتن هزینه‌ های ناشی از مصرف انرژی این نوع درب و پنجره‌ها عایق بوده و در مقابل دما و صدا و رطوبت مقاوم می باشد.

سایر مزایا

 • استفاده از پنجره‌های دوجداره UPVC در زمستان از ورود هوای سرد و ودر تابستان از ورود هوای گرم به داخل محیط جلوگیری کند. همین مسئله باعث می‌ شود با پایین آمدن مصرف انرژی هزینه‌ها به صورت چشمگیر پایین بیاید.
 • مورد بعدی از ویژگی‌ های مثبت درب و پنجره‌های دوجداره با پروفیل پنجره وین تک، سازگاری و عایق بندی مناسب در انواع شرایط آب و هوایی می‌باشد.
 • در فرایند تولید به پروفیل‌های Wintech موادی اضافه می‌ شود، که آن را در مقابل ضربه و فشار هم مقاوم می‌کند.
 • در بازسازی (جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره UPVC با پنجره‌های قدیمی) هیچگونه آسیبی به دیوار‌ها و سقف مجاور نمیرسد وتنها فریم پنجره برش ‌خورده و قاب پنجره قدیمی باقی می‌ماند.
 • با استفاده از پروفیل‌های ال شکل یا لبه دار قاب باقی مانده به خوبی پوشش داده می‌شود و به هیچ عنوان معلوم نمی شود.
 • نصب و اجرا در کمترین زمان.
 • یکی از ویژگی‌های مهم و ارزشمند در بازسازی پنجره‌ها صرف مدت زمان کوتاه برای نصب و اجرا می‌باشد. به طور کلی برای هر پنجره حدود 45 دقیقه زمان صرف می‌شود. همپوشانی پنجره‌ها با هم و به صورت موازی در یک بازه زمانی انجام می‌شود. تمامی این فرایند در یک روز انجام می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود کسانی که قصد بازسازی پنجره‌های خود را دارند برای انجام این کار بیشتر ترغیب شوند.
 • در بازسازی پنجره‌های قدیمی نیازی به تخلیه کامل نبوده و تنها کافیست اطراف پنجره‌ها را تا شعاع دومتری خلوت باشد تا کار با سرعت بیشتری پیش برود.

پنجره دوجداره وین تک

مراحل باز‌سازی با پروفیل پنجره وین تک

ابتدا با استفاده از دست پنجره‌های باز شو را در آورده و در مرحله بعد تسمه‌های آهنی که شیشه را نگه می‌دارند را باز کرده و شیشه‌ها را از پنجره خارج می‌ شوند. در مرحله بعد به سراغ پنجره‌های ثابت رفته و شیشه‌ های این پنجره‌ها را نیز خارج می کنیم.

همانطور که اشاره کردیم در بازسازی تخریب وجود نداشته و دور پنجر‌ ها با استفاده از ابزار آلات صنعتی بریده می‌ شود. بطوریکه تنها قاب پنجره قدیمی به جا می‌ماند.

پنجره‌های قدیمی دارای شاخه‌هایی بوده که در زمان ساخت داخل دیوار‌ها جای می‌ گیرد. در بعضی از موارد نیز مقداری از قاب داخل دیوار است. به این دلیل نمی توان بدون تخریب کردن دیوار‌های مجاور و اطراف پنجره به صورت کامل پنجره قدیمی را خارج کرد.

بدون تخریب یا آسیب زدن به دیوار‌های مجاور و سقف، بدون استفاده از مصالح ساختمانی بازسازی و نصب نصب پنجره‌های UPVC انجام می شود.

برای پوشاندن قاب باقی مانده از پروفیل‌های لبه دار، پروانه‌ای یا ال شکل استفاده می‌ شود. پروفیل‌های ال شکل UPVC وین تک می‌تواند ضمن پوشاندن کامل قاب پنجره قبلی درصد عایق بندی پنجره‌ها را در مقابل دما، صدا و رطوبت را تا حد قابل توجهی بالا ببرند.

بعد از نصب پروفیل‌های UPVC وین تک، نصاب با استفاده از پیچ‌های مخصوص پروفیل را به قاب پنجره قبلی و دیوار محکم می کنند. سپس با استفاده از فوم و چسب مخصوص کارهای عایق بندی این نوع پنجره‌های دوجداره انجام می‌ شود.

تارادیس نمایندگی رسمی وین تک در تهران

تارادیس با تجربه فراوان یکی از بهترین های نمایندگی فروش وین تک تاکنون بوده است و رضایت مشتریان برای این مجموعه از هر چیزی بالاتر است. علاوه بر تخصص و تجربه بیش از یک دهه متخصصان و نصابان گروه پولاد یراق تارادیس، ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز یکی از مزایای خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد. شعب نمایندگی های وین تک گروه تارادیس در شهر تهران، عبارتند از:

 • تهران شمال
 • تهران جنوب
 • تهران مرکز
 • تهران غرب
 • تهران شرق

برای سفارش پنجره دوجداره خود از نمایندگی WINTECH در کلیه مناطق تهران، می توانید از طریق شعب نیاوران، سعادت آباد، شهرک غرب، تهرانپارس، قیطریه، چیتگر، پرند، شهرری، ولیعصر و … تارادیس اقدام نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تارادیس در تماس باشید.


سوالات متداول

 • آیا قیمت پروفیل های پنجره دوجداره وین تک بالا است؟
  قیمت این پنجره ها به پارامترهای مختلفی اعم از متراژ پروفیل UPVC، یراق آلات، تعداد بازشو‌ها و ثابت‌ها و همچنین شیشه‌ای که قرار است در پنجره‌ها استفاده شود می تواند بسیار متفاوت باشد. اما با توجه به کیفیت بالای این پنجره ها و عایق بندی مناسب و صرفه جویی عالی در میزان مصرف انرژی، در طول زمان بسیار مقرون به صرفه اقتصادی خواهد بود.
 • دلیل اختلاف قیمت پروفیل های سری 70 و سری 60 در چه مواردی است؟
  اختلاف در عرض و وزن سری 60 و 70 موجب اختلاف قیمت آنها می شود به نحوی که در پروفیل های سری 70 به دلیل استحکام و عرض بیشتر، در نتیجه وزن بالاتر، قیمت تمای شده نیز بالاتر خواهد بود.
3 دیدگاه در “پنجره دوجداره وین تک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *