پنجره دوجداره وین تک در مازندران

آخرین تاریخ به روز رسانی : 5 مهر 1402

پولاد یراق تارادیس نمایندگی پروفیل دوجداره وین تک در مازندران می باشد. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش پنجره WINTECH با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمائید. با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین و مهم ترین ارکان ساختمان به خصوص در شهرهای ساحلی پنجره دوجداره می باشد. در انتخاب پروفیل مناسب و سپس سازنده ماهر و متخصص دقت و توجه ویژه ای داشته باشید.

هر سوالی دارید از کارشناسان تارادیس بپرسید...
تماس با ما ۲۲۰۹۵۲۹۸-۹ (۰۲۱)

نمایندگی وین تک مازندران

نمایندگی وین تک مازندران

در بحث انتخاب پنجره دوجداره مناسب شهرهای ساحلی نظیر شهرهای استان مازندران، کلیدی ترین و مهم ترین رکن ایزولاسیون ساختمان محسوب می شود. به دلیل رطوبت بالا در این مناطق به خصوص در شهرهایی نظیر بابل، ساری، آمل و … اهمیت استفاده از این نوع پنجره بیشتر از سایر نقاط ایران احساس می شود.

یکی از پروفیل های شناخته شده در استان مازندران پروفیل وین تک می باشد. به دلیل تنوع بالای محصولات پروفیلی برند VINTECH، طرفداران زیادی در شمال کشور پیدا نموده است. با توجه به وجود سیستم کشویی تک ریل در پروفیل وین تک و علاقه مندی زیاد مردم آن منطقه به استفاده از سیستم کشویی، می توان نسبت به تامین نیاز اکثر سلایق در استان مازندران با پروفیل وین تک اطمینان حاصل نمود.

چنانچه اجبار به استفاده از پنجره ی کشویی در استان مازندران دارید، پروفیل تک ریل وین تک می تواند انتخاب مناسبی برای این امر باشد.

هرچند که در کل پنجره های کشویی که در شمال کشور به خصوص، به علت استفاده آسان و گرفتن فضای کم در هنگام باز شدن پنجره> مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرند. اما نسبت به پنجره های لولایی 30% عایق کمتری می باشند. هزینه ی پنجره های کشویی در مازندارن نیز از پنجره های لولایی بالاتر می باشد.

قیمت پنجره دوجداره وین تک در مازندران

قیمت پنجره دوجداره VINTECH در آمل و ساری

نکته مهم دیگری در پنجره های تولید شده جهت استفاده در شمال کشور دارای اهمیت است. بحث درز بندی پنجره ها می باشد. در این خصوص بهترین انتخاب استفاده از نوار درزگیر EPDM می باشد. همچنین در شیشه های استفاده شده در این منطقه باید از دانه های رطوبت گیر درجه یک با میکرون پایین و در اضلاع مختلف شیشه (نه فقط یک ضلع) استفاده نمود. تا از ایجاد رطوبت و بخار گرفتگی بین دو شیشه جلوگیری شود.

هر سوالی دارید از کارشناسان تارادیس بپرسید...
تماس با ما ۲۲۰۹۵۲۹۸-۹ (۰۲۱)

جهت استفاده از پروفیل وین تک یا هر پروفیل استاندارد دیگری برای پروژه های خود در استان مازندران و سایر استان های شمالی، می توانید با کارشناسان مجموعه تارادیس در ارتباط باشید. به منظور دریافت مشاوره تخصصی رایگان نیز با تیم حرفه ای این مجموعه در تماس باشید.

اجرای بیش از 1000 پروژه در استان مازندران پشتوانه کیفیت محصولات تارادیس می باشد. این مجموعه نمایندگی پنجره وین تک در کرج نیز می باشد. جهت استعلام قیمت با کارشناسان تارادیس تماس بگیرید.

و در نهایت، در تارادیس جزئیات تفاوت ها را می سازد.

حتما بخوانید: پنجره دوجداره وین تک خوبه؟

این مطلب چقدر مفید بود ؟
5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

  • مزایای ساخت پنجره وین تک در مازندارن چیست؟
    برند اروپایی وین تک تحت استانداردهای روز دنیا و با استفاده از مواد UPVC با کیفیت با تنوع رنگی بالا تولید می شود. در نتیجه درب و پنجره های UPVC وین تک در مازندارن با انواع اشکال هندسی و بازشو های مختلف قابل سفارش و تولید می باشند.
  • مزیت سفارش ساخت پنجره دوجداره VINTECH در مازندران به تارادیس چیست؟
    مجموعه پولاد یراق تارادیس دارای یکی از بزرگترین و مجهز ترین کارخانجات تولید پنجره های دوجداره در ایران است. همچنین این مجموعه نماینده رسمی پروفیل های مطرح و محبوبی نظیر وین تک در شهر های بابل، آمل، ساری و ... است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *