پنجره دوجداره حفاظ دار

5/5 - (2 امتیاز)

در واقع چيزي به نام پنجره دوجداره حفاظ دار وجود ندارد. و اگر قرار است حفاظي بر روي پنجره تعبيه شود از نوع فلزی , استيل يا غيره بايد ساز و كار جدا گانه ای برای آن در نظر گرفت. و پس از تعويض و نصب پنجره با توجه به شرايط محل از كارشناسان شركت تاراديس مشاوره و راهنمايي لازم براي نصب حفاظ را گرفت.

طريقه كار نيز بدين صورت است كه ابتدا حفاظ در قاب پنجره ها نصب ميگردد ؛ و بعد از آن اقدام به نصب پنجره هاي دو جداره مي شود.

شيشه جورجين بار حفاظ نیست !

در برخي موارد متاسفانه شيشه جورجين بار را (شبكه هاي دكوراتيو داخل شيشه) به عنوان حفاظ معرفي مي كنند.

كه اين حفاظ فقط جنبه زيبايي دارد و و بدليل مقاومت ضعيف به هيچ عنوان حفاظ محسوب نميشود.

در حقيقت شيشه هاي جورجين بار (شبكه هاي داخل شيشه) بيشتر براي فضاهاي كلاسيك و از لحاظ زيبايي هاي بصري قابل استفاده مي باشد.

پنجره دوجداره حفاظ دار georgian

لازم بذكر است كه كلا درب و پنجره از هرنوع جنسي كه باشد حتي از نوع سوييچي يا قفل دار باز هم به تنهايي ايمني ايجاد نميكند. و حتما با توجه به موقعيت و شرايط محل بايد تدابير امنيتي لحاظ بشود. و اين ماهيت پنجره دو جداره مي باشد.

ساخت پنجره دوجداره حفاظ دار

آیا با پروفیل های UPVC می توان پنجره حفاظ دار ساخت؟ پاسخ در یک کلام، خیر. در حقیقت هیچ پنجره ای در برابر سرقت ایمن نمی باشد. مگر آنکه با حفاظ های مختلف ( و نه از جنس خود UPVC ) آن را نسبت به سرقت مقاوم کرد. مانند نرده های استیل، آلومینیوم، آهن کشی به صورت فرفرژه یا سیستم هوشمند کرکره رولینگ بیرون پنجره.

لازم به ذکر است در صورت عدم انتخاب هیچ کدام از موارد فوق، می توان نسبت به ضدگلوله نمودن شیشه های یک پنجره اقدامنمود. این امر مستلزم زمان و هزینه بسیار زیادی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر، بازدید پروژه و استعلام قیمت می توانید با مجموعه تارادیس تماس بگیرید. تارادیس تولید کننده پنجره دوجداره و نماینده فروش برترین برندهای پروفیل ( وین تک ،‌ویستا بست ، هافمن ، هوبر ) با بیش از ۳۰ سال تجربه است.

مشاوره و بازدید رایگان


سوالات متداول

  • آیا پنجره دوجداره حفاظ دار با پروفیل UPVC را می توان ساخت؟
    پاسخ در یک کلام، خیر.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.