پروفیل آساش ترکیه

4.7/5 - (4 امتیاز)

آساش تولید کننده ی پروفیل آلومینیومی ترمال بریک و نرمال است. پنجره های دوجداره آلومینیومی با پروفیل آساش Asas ترک کیفیت بسیار بالا A+ تولید می شوند و از بهترین پروفیل های بازار هستند. در ادامه به بررسی مزایا و معایب پنجره های آلومینیومی آساش می پردازیم.

پروفیل آلومینیومی آساش

مزایای پنجره دوجداره آساش ترک (ASASH)

 1. پروفیل آلومینیوم آساش محصول کمپانی آساش ترکیه با درجه کیفی A+ بهترین پروفیل موجود در بازار است. این برند توسط گروه صنعتی تارادیس به عنوان یکی از پروفیل های به روز بازار جهت تولید پنجره استفاده می گردد.
 2. با توجه به کیفیت بالای پروفیل نسبت به پروفیل های موجود، تمامی اکسسوری و متریال ساخت پنجره ها از نوع در جه یک ترک و آلمان می باشد.
 3. تمامی نوارهای آب بند از برند سچیل ترک، و یراق آلات از نوع GU آلمان می باشد.
 4. لازمه تولید پنجره های باکیفیت، ماشین آلات باکیفیت جهانی است. بهترین ماشین آلات روز دنیا در مجموعه تارادیس جهت تولید پنجره با پروفیل آلومینیوم آساش به کار گرفته می شود تا محصول در خور شان مصرف کننده به دست او برسد.
 5. مانند همیشه تیم استخدامی نصب تارادیس با بیش از 14 سال تجربه ضامن کیفیت نهایی محصول می باشد.
 6. تمامی پنجره های آساش تولیدی مجموعه تارادیس دارای گواهینامه انحصاری ISO 10006 می باشند.
 7. و در نهایت در تارادیس، جزئیات تفاوت ها را می سازند.

معایب پنجره با پروفیل آساش (ASASH)

 1. با توجه به تعرفه ی بالای گمرکی و قیمت اولیه بیلت آلومینیوم در ترکیه ، قیمت تمام شده پنجره با این پروفیل، بالا می باشد.
 2. به علت به دشواری تامین مواد اولیه و کمبود بعضی اکسسوری ها به خاطر شرایط تحریمی موجود، خدمات پس از فروش این محصول با سختی ها و هزینه های زیادی همراه است.
 3. بعد از بستن قرارداد، باتوجه به سفارش پروفیل از خارج از کشور ، امکان تعویض رنگ پروفیل یا حتی اضافه کردن پنجره به سفارش اولیه وجود ندارد.
 4. با توجه به ماهیت روند خرید پروفیل های آلومینیوم و پروسه واردات، زمان تحویل پنجره با پروفیل آساش حداقل ۱۲۰ روز کاری از زمان تاییدیه ساخت می باشد.

تارادیس

جهت سفارش انواع پنجره دوجداره، بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی می توانید با مجموعه تارادیس تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *