تعویض لاستیک پنجره دوجداره

Rate this post

تعویض لاستیک پنجره دوجداره

لاستیک های آب بندی در پنجره های دوجداره نقش بسیار مهمی در عایق بندی پنجره دارد. باید دقت لازم به لاستیک پنجره داشته باشید و تعویض لاستیک پنجره را در مدت زمان معین انجام دهید. تعویض لاستیک ها در زمان مشخص باعث بیشتر شدن  طول عمر پنجره های دوجداره میشود. لاستیک های درزگیری که برای درب و پنجره استفاده میشود از با کیفیت ترین مواد خام است.

چه زمانی لاستیک درزگیر پنجره دوجداره نیازمند تعویض است؟

عبور صدا از پنجره

میتواند یکی دیگر از دلایل فرسوده شدن لاستیک ،وارد شدن گرد و غبار باشد.

ورود سرما از بین بازشوهای پنجره

نفوذ آب به داخل بازشوها که باعث فرسودگی میشود.

مراحل تعویض لاستیک پنجره دوجداره

تعویض لاستیک پنجره از جمله خدماتی است که توسط گروه تارادیس انجام میشود. در تعویض لاستیک لازم است تا لنگه از داخل فریم خارج شود .لاستیک های قدیمی را از ریل خارج کنید و سپس لاستیک های جدید را جایگزین کنید. بهتر است بدانید برای تعویض لاستیک پنجره در هر دو نوع محدودیتی وجود ندارد و با تخصص تعمیرکاران و استفاده از جنس های درجه یک ،تا سال ها با خیال راحت میتوانید از این محصول استفاده کنید.

انواع لاستیک

TPE لاستیک

این نوع لاستیک به لاستیک سرخود معروف است و میتوان ضعیف ترین نوع لاستیک دانست.این لاستیک بیشتر به رنگ خاکستری است و بر روی پروفیل یو پی وی سی قرار میگیرد.

PVC

لاستیک پنجره دوجداره یو پی وی سی نسبت به لاستیک سرخود کیفیت مناسب تری دارد. طول عمر این نوع لاستیک ها بیشتر است و آب بندی و هوابندی بهتری دارند.

EPDM لاستیک

مقاوم ترین نوع لاستیک این نوع لاستیک است و از لاستک سرخود و پی وی سی کیفیت بالاتری دارد و بهترین وسیله برای عایق بندی پنجره های قدیمی است.پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد تعویض لاستیک پنجره خود دارید ، بهترین کار تماس با شرکت تولید کننده است.

2 دیدگاه در “تعویض لاستیک پنجره دوجداره
 • 8 اردیبهشت 1401 at 1:15 ب.ظ
  Permalink

  چه زمانی متوجه بشیم لاستیک دور پنجره زمان تعویض ؟

  Reply
  • 17 اردیبهشت 1401 at 5:54 ب.ظ
   Permalink

   سلام با توجه به نوع بسته شدن درب و ورود هوای اضافه

   Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *