عایق بندی پنجره های قدیمی

Rate this post

عایق بندی پنجره های قدیمی

عایق بندی پنجره های قدیمی بسیار راه مناسبی برای صرفه جویی در مصرف انرژی در فصل های سرد است . اگر منطقه شما آب وهوای  به شدت سرد یا گرم داشته باشد، باید  از پنجره هایی که عایق بندی حرارتی و صوتی  شده است، استفاده کنید . اگر پنجره های شما از نوع قدیمی است و تا به حال به فکر تعویض پنجره های قدیمی با نو نبوده اید . عایق بندی پنجره میتواند بهترین راه برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی است. عایق کردن پنجره های قدیمی  مزایای خاص خود را دارد .در ادامه بیشتر به این مزایا خواهیم پرداخت.

روش های عایق بندی

استفاده از نایلون های حباب دار

این روش یکی از روش های ساده  و کم هزینه است . اینکار را میتوانید خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن خودتان انجام بدهید . با استفاده از نایلون های حبابدار که به اندازه هر پنجره آنها را برش میزنید به راحتی با اسپری کردن آب  بر روی پنجره قسمت حبابی را روی شیشه میگذارید جوری که بچسبد . اگر قصد دارید ضخامت بیشتری داشته باشد یک لایه دیگر هم میتوانید روی آن بگذارید .

درزگیری پنجره

رایج ترین این محصولات درزگیر پلاستیکی و فومی است که معمولا خودشان قابلیت چسبندگی دارند  و یکی از بهترین و ساده ترین راه حل های موجود برای عایق بندی پنجره های قدیمی است .

روکش عایق

نوعی روکش در بازار وجود دارد که به روکش عایق معروف است و به عنوان یک لایه بر روی شیشه میچسبد و برای فصل های زمستان بهترین گزینه است .

چرا باید پنجره خود را عایق بندی کنید ؟

عایق بندی پنجره قدیمی و حتی جدید باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود و در زمانی که شما بودجه کافی برای تعویض پنجره خود ندارید بهترین راهکار است .

در ادامه شما عزیزان را به مطالعه  تعویض پنجره قدیمی و بازسازی آنها دعوت میکنیم .

 

 

یک دیدگاه در “عایق بندی پنجره های قدیمی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *