پنجره بالکن شو

Rate this post

پنجره بالکن شو

امروزه با پیشرفت علم  و صنعتی شدن شهر ها و گسترش وسعت شهرنشینی ارتباط بصری ساکنین آپارتمان ها با محیط خارج محدود شده است. در طراحی ساختمان و نما استفاده از شیشه بسیار مرسوم است. نصب و اجرای بالکن های شیشه ای از پنل شیشه ای عمودی ساخته شده است. بالکن با اینکه یک فضای جداگانه خانه است ولی جز یکی از قسمت های جذاب هر خانه ای است به همین منظور پنجره بالکن شو بر ای پوشش و محافظت از بالکن طراحی شده است. این محصول خانه شما را تمیز میکند و لحظات خوبی را برای شما ایجاد میکند.

بالکن شیشه ای

از اولین و مهم ترین عوامل تاثیرگذار در بالکن شیشه ای میتوان به قیمت متراژ آن اشاره کرد که با افزایش آن قیمت واحد کاهش میابد.بالکن شیشه ای توسط چرخ های هدایت گر بالا و پایین میشود و به صورت کشویی در ریل حرکت میکند.

شیشه ریلی در چه جاهایی استفاده میشود؟

از این نوع شیشه ها در نمایشگاه های ماشین ، بالکن، رستوران ها و کافی شاپ ها و… استفاده میکنند.

ویژگی های پنجره بالکن شو

تولید شیشه مورد استفاده در پنجره بالکن

استفاده از چسب های مخصوص فریم و شیشه

تولید یراق آلات بالکن

قسمت اجرایی بسیار بزرگ

تحویل فوری شیشه بالکن

دارای قابلیت دستگاه تمام اتوماتیک خشک کن چسب

شیشه بالکنی جزیی از خانه است؟

خدمت شما عزیزان باید عرض کنیم که این تصور اشتباه است و سیستم های بالکنی به صورت عمده با حرکت شیشه در زیل های آلومینیومی کار میکند.

شیشه های استفاده شده در این مکان ها از نوع شیشه سکوریت است که متناسببا ابعاد تراس شیشه ای مدنظر تولید میشود. این نوع شیشه ها عوامل تاثیرگذاری در عایق حرارتی و صوتی دارند.

قابلیت شیشه ها در پنجره بالکن شو

اتاقک های شیشه ای

آلاچیق های شیش

استخر های سرپوشیده

سخن پایانی

طبق تجربیاتی که توسط گروه تارادیس صورت گرفته است ، استفاده از این نوع پنجره ها به این دلیل پرطرفدار است که افراد دوست دارند لذت ببرند از 4 فصل- ایمنی بالایی دارد. زیبایی محیط را چند برابر میکنند.

3 دیدگاه در “پنجره بالکن شو
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *