پروفیل ویتانوا

Rate this post

پروفیل ویتانوا

در مقاله‌های قبلی به این موضوع اشاره داشتیم که کیفیت و مرغوب بودن متریال مصرفی برای تولید پروفیل پنجره‌های دوجداره upvc یکی از مهمترین مسائل و پارامتر‌ها در طول عمر مفید پنجره‌ها و قیمت پنجره دوجداره آنها می‌باشد. در این مقاله به پروفیل ویتانوا خواهیم پرداخت و اطلاعاتی را در زمینه این نوع پروفیل در خدمت شما قرار خواهیم داد. در ابتدا لازم است که به این موضوع اشاره کنیم که تمامی استاندارد‌های بین المللی که شامل استاندارد‌های روز اروپا نیز می‌شود در ساخت این نوع پروفیل‌های upvc رعایت می‌شود. تمامی تجهیزات و دستگاه‌ها بروز‌ترین و از بهترین نوع خود می‌باشد از این بابت پروفیل‌های تولید شده این برند (پروفیل ویتانوا) از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد.

فرایند تولید پروفیل ویتانوا

همانطور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره داشتیم در فرایند تولید پروفیل ویتانوا از بروزترین تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت استفاده می‌شود. متریال مصرفی برای تولید پروفیل upvc از کشور آلمان و با کیفیت بالا تامین می‌شود به همین علت دوام و استحکام این نوع پروفیل‌ها همانند برند‌های معتبر نظیر ویستا بست، وین تک، هافمن، آساش و آکپا بسیار بالا بوده و از نظر کیفی جزء پروفیل‌های استاندارد و با کیفیت محسوب می‌شود. به صورت کلی پروفیل‌های پنجره‌های دوجداره upvc جهت نوسازی، بازسازی پنجره‌های قدیمی یا تعویض پنجره‌های قدیمی در انواع مختلف و با ویژگی‌هایی متفاوت تولید می‌شود.

پروفیل پنجره دوجداره چهار لنگه فرانسوی ویتانوا

این نوع پروفیل همانند دیگر برند‌های معتبر در صنعت درب و پنجره دوجداره upvc دارای ویژگی‌های مثبت زیادی می‌باشد، طراحی این نوع پنجره‌های دوجداره ویتانوا به گونه‌ای است که ضمن در اختیار گذاشتن فضای بیشتر به واسطه دارا بودن دو لنگه بازشو این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا در صورت باز شدن لنگه‌ها ستونی ما بین دو لنگه وجود نداشته باشد و همین امر باعث می‌شود تا به صورت کامل و وسیع‌تر از منظره پیش روی خود استفاده کنید. همانطور که اشاره کردیم این نوع پروفیل پنجره دوجداره را معمولاً برای فضای نشیمن یا پذیرایی استفاده می‌کنند چرا که با توجه به ویژگی که در این نوع پروفیل دو لنگه وجود دارد می‌توان از منظره رو به رو به صورت کامل و بدون هیچ مانعی استفاده کرد.

طراحی لنگه ها(یکی باز و دیگری بسته)

یکی دیگر از خصوصیاتی که در رابطه با این نوع پنجره دوجداره می‌توان به آن اشاره داشت این موضوع است که با توجه به طراحی که این نوع پروفیل‌های ویتانوا دارند می‌توان یکی از لنگه‌ها ر باز و دیگری را بسته یا به صورت کلی یکی را ثابت و دیگری را باز و بسته کرد. این ویژگی نیز یکی دیگر از مزیت‌های این نوع پروفیل‌ها به شمار می‌رود. از دیگر ویژگی‌های این نوع پروفیل‌ها می‌توان به استحکام بالا در برابر ضربه‌های احتمالی یا به اصطلاح چکش خواری و عایقبندی مناسب اشاره کرد. طراحی این نوع پروفیل‌های درب و پنجره دوجداره upvc از ظرافت خاصی برخوردار بوده و در کنار رعایت تمامی استاندارد‌های لازم از شکیل بودن و زیبایی خاصی نیز برخوردار می‌باشد.

پروفیل پنجره‌های دوجداره سایبانی upvc ویتانوا

این نوع پروفیل‌ها از محبوبیت زیادی بین انواع پنجره دوجداره بین مصرف کنده‌ها برخوردار می‌باشند. این نوع پنجره‌های دوجداره upvc با توجه به نوع باز و بسته شدنشان فضای بسیار کم تری را نسبت به سایر پنجره‌های بازشو دوجداره اشغال می‌کند. در کشور‌های غربی و بعضی از کشور‌های اروپایی با توجه به اهمیتی که به فضای داخل محیط خانه یا کار خود می‌دهند از این نوع پنجره‌های دوجداره استفاده می‌کنند. پنجره‌های سایبانی ویتانوا با توجه به قابلیت تنظیم میزان بازشدن پنجره‌ها نسبت به پنجره‌های کلنگی برتری داشته و از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار می‌باشند.

قیمت پنجره سایبانی ویتانوا

پنجره‌های سایبانی ویتانوا از نظر قیمتی از قیمت مناسبی نسبت به سایر پنجره‌های دوجداره برخوردار بوده و در تولید این نوع پروفیل‌ها محدودیت ابعاد وجود داشته و معمولاً ارتفاع این نوع پنجره‌های سایبانی بیش از 50 cm تولید نمی شود و همانطور که اشاره شد دارای محدودت ابعادی می‌باشد. این نوع پنجره‌ها را معمولاً در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، پاسیو و … استفاده می‌کنند و بیشترین استفاده را در بین مشتریان در این مکان‌ها دارند. همانطور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره شد از این نوع پنجره‌های دوجداره به دلیل اشغال نکردن فضای داخلی محیط مسکونی یا اداری استفاده می‌شود و یکی از نکات مثبت و مهم این نوع پنجره‌های دوجداره upvc سایبانی این موضوع می‌باشد که فضای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد.

یراق الات پنجره سایبانی ویتانوا

یراق آلات این نوع پنجره‌ها نیز مخصوص بوده و می‌توان تضمین کرد در صورت استفاده از پروفیل با کیفیت مانند ویتانوا و سایر برند‌های معتبر و استفاده از یراق آلات مناسب به راحتی سالیان سال از این نوع درب و پنجره دوجداره upvc می‌توان استفاده کرد.

پنجره‌های قوس دار چهار لنگه‌ی دو حالته ویتانوا

این نوع پروفیل پنجره دوجداره با توجه به اینکه دو حالت بازشو را در خود جای داده از یراق آلات محکم‌تر و چفت و بست بهتر و قوی تری برخوردار می‌باشند که این نکته هم به میزان ایمنی پنجره‌ها در برابر سرقت یا … کمک می‌کند و هم به مقاومت این نوع پنجره‌های دوجداره در مقابل رطوبت، گرد و غبار کمک می‌کند.

پنجره های چهارلنگه ویتانوا

زیبایی و کارایی و عایقبندی مناسب این نوع پنجره‌های دوجداره باعث شده اند که یکی از پرفروش‌ترین پنجره‌ها در بین سایر مدل‌ها باشند. پنجره‌های دوحالته چهارلنگه ویتانوا با استفاده از دو بازشو دو حالته به شما این امکان را خواهد داد تا در شرایط و محیط‌های مختلف از انواع مدل‌های متفاوت بازشو‌ها بتوانید استفاده کنید. این نوع پنجره‌های دوجداره برای افرادی که قصد بازسازی پنجره‌های قدیمی یا تعویض پنجره‌های قدیمی خود و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره را با آنها دارند می‌توان انتخابی خوبی به شمار بیاید البته باید به قاب پنجره خود نیز دقت کرده و براساس آن اقدام به سفارش پنجره دوجداره upvc خود کنید.

سخن آخر

پنجره‌های دوجداره‌ای که در این مقاله به آنها اشاره شد تنها بخشی از محصولات متنوع و با کیفیت برند ویتانوا بود که در صورت تمایل می‌توانید به نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید و با دادن اطلاعات و انتظاراتی که از پنجره‌های دوجداره دارید به متخصصین حاضر در نمایندگی‌ها با توجه به بودجه و … پیشنهاد‌های متناسب با شرایط و انتظارات خود را دریافت کرده و پنجره‌های دوجداره upvc ویتانوا خود را سفارش دهید و از خرید تخصصی و کیفیت محصولات تا سالیان دور بدون پرداخت هیچ نوع هزینه اضافه بابت تعمیرات و … استفاده کنید.

 

9 دیدگاه در “پروفیل ویتانوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.