پروفیل درب و پنجره آلومینیومی آکپا

5/5 - (3 امتیاز)

پروفیل آلومینیوم آکپای با درجه کیفی A+ بهترین پروفیل آلومینیوم ایرانی موجود حال حاضر است. این برند توسط گروه صنعتی تارادیس به عنوان یکی از پروفیل های به روز بازار به منظور تولید پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. جهت سفارش ساخت درب و پنجره آلومینیومی آکپا می توانید با مجموعه ی تارادیس تماس حاصل نمایید.

مشاوره و بازدید رایگان

مزایای پنجره های آلومینیومی پروفیل آکپا

تمامی اکسسوری های به کار رفته و متریال ساخت پنجره ها از نوع درجه یک ترک و آلمان می باشد. این مسئله دلیلی بر کیفیت بالای این نوع پروفیل نسبت به سایر رقبای خود در بازار بیان می شود.

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی آکپا

نوارهای آب بند

کلیه نوار های آب بند استفاده شده، از برند سچیل ترک و همچنین تمامی یراق آلات مصرفی، از نوع GU یا ROTO آلمان می باشد.

ماشبین آلات پیشرفته

امروزه در سراسر جهان کار تولید پنجره های با کیفیت، توسط مدرن ترین ماشین آلات انجام می شود. در مجموعه تارادیس نیز روند تولید پنجره با پروفیل آلومینیوم آکپای توسط بهترین ماشین آلات روز دنیا صورت می پذیرد. در نهایت محصولی با بالاترین کیفیت درست مطابق سلیقه و در خور شان مشتری تولید گردد.

تیم استخدامی نصب تارادیس با بیش از 14 سال تجربه، ضامن کیفیت نهایی محصول خواهند بود. جهت سفارش ساخت درب و پنجره آلومینیومی می توانید به این بخش مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

تمامی پنجره های آکپای تولید شده در مجموعه ی تارادیس دارای گواهینامه انحصاری ISO 10006 می باشند.

معایب پنجره با پروفیل آکپا (Akpai)

با توجه به قیمت اولیه بیلت آلومینیوم و صادرات به صرفه آن به خارج از کشور. قیمت تمام شده پنجره با این نوع پروفیل تا حدودی هزینه بر می باشد.

به دلیل دشوار بودن تامین مواد اولیه و کسری برخی اکسسوری های مورد نیاز با توجه به شرایط تحریمی موجود. خدمات پس از فروش این محصول هزینه های مضاعفی را به همراه خواهد داشت.

پس از ثبت قرارداد، به علت زمان بر بودن ساخت سفارشات پروفیل، امکان هر گونه تغییر در سفارش اولیه اعم از تعویض رنگ پروفیل یا حتی اضافه کردن آیتم جدید در طی روند ساخت با صرف هزینه و زمان زیادی همراه است.

زمان ساخت و اجرا

با نظر بر ماهیت روند خرید پروفیل های آلومینیوم، تحویل پنجره با پروفیل آکپای حداقل 70 روز کاری از زمان تاییدیه ساخت توسط کارفرما به طول می انجامد.

سفارش درب و پنجره آلومینیومی آکپا

جهت سفارش درب و پنجره آلومینیومی با پروفیل های AKPA می توانید با مجموعه ی تارادیس جهت نصب و یا تعویض پنجره های قدیمی خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *