تغییر رنگ پروفیل پنجره

Rate this post

تغییر رنگ پروفیل پنجره

دلایل تغییر رنگ پروفیل پنجره نامناسب بودن جنس پروفیل ، نور خورشید و اشعه فرا بنفش تنها دلیل زرد شدن پروفیل ها است .پروفیل هر پنجره باید متناسب با هوای آن فضا ساخته شود و اگر پروفیل متناسب با فضا نبود شما هر لحظه بیشتر باید شاهد زرد شدن پروفیل خود شوید .

میزان اشعه فرابنفش

میزان اشعه فرابنفش عامل اصلی  در تغییر رنگ است .ایران کشوری است که چهار فصل را هم سپری میکند و پروفیل های پنجره اش باید متناسب با تمامی چهار فصل باشد . وجودد تثبیت کننده های رنگ باعث شده است تا سهم بیشتری از نور دریافتی از سطح پروفیل بازتاب شود . پروفیل یو پی وی سی ساخت داخلی است و متناسب با جو آب و هوایی چهار فصل ساخته میشود .

علت تغییر رنگ پروفیل یو پی وی سی در ایران

در سالهای اولیه تولیدات پتروشیمی و پلاستیکی ، به دلیل عدم نظارت و کنترل نداشتند بر روی پروفیل ها ، پروفیل های چینی و کره ای و آلمانی وارد کشور شدند که تصلا متناسب با شرایط جوی آب و هوایی ایران نبوده است و سریع رنگشان عوض میشد ولی امروزه با پیشرفت های لازم بهترین پروفیل ها ساخته میشود .

انواع پروفیل

به پروفیل های آهنی ، چوبی، گالوانیزه و پروفیل واکاکروز و پروفیل ویتانوا میپردازیم .

یکی از پروفیل های دیگر ، پروفیل درب و پنجره لنگه است.
از پروفیل های دیگر به لنگه پنجره ،لنگه درب ، فریم میانی ،نگهدارنده زهوار، پروفیل قاب به قاب میتوان اشاره کرد.

انواع پروفیل پنجره

لنگه دری
سپری
چهارچوب

قیمت پروفیل چوبی

پروفیل های چارچوب در ساخت درب چوبی میتوان مورد استفاده قرار داد. بر اساس قابلیت جوش بودن ، قابلیت شکل پذیری ، مقاومت و مستحکم بودن ،شکل پذیری و کیفیت میتوان قیمت پروفیل چوبی را محاسبه کرد . هر چقدر تاج پروفیل بیشتر باشد سطح فنی پروفیل بیشتر است . به ارتفاع پروفیل تاج پروفیل میگویند.

در ادامه شما را به مطالعه قیمت پروفیل پنجره دعوت میکنیم..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *