چه نکاتی قبل از خرید پنجره دوجداره باید بدانیم؟

Rate this post

چه نکاتی قبل از خرید پنجره دوجداره باید بدانیم؟

استفاده از پنجره های دوجداره روز به روز افزایش پیدا می‌کند. این نوع پنجره به راحتی جلوی هدررفتن انرژی و هزینه ها را میگیرد.پنجره دوجداره مانند سایر کالاهای ساختمانی دارای انواع و طرح های مختلف هستند. در گذشته شکستن پنجره ها و هدر دادن انرژی باعث مشکلاتی شده بود.‌ در ادامه شما عزیزان را به مطالعه جلوگیری از ورود سرما به خانه دعوت میکنیم .در این مقاله میخواهیم به موضوع چه نکاتی قبل از خرید پنجره دوجداره باید بدانیم ، بپردازیم .

نوع پروفیل

پروفیل مورد استفاده در پنجره باید با شرایط آب و هوایی سازگار باشد.یکی از استاندارد های مهم در انتخاب پروفیل پنجره دوجداره ضخامت دیواره آن است.

قیمت پروفیل پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد . درب و پنجره از معیار های مهم در ساختمان سازی است . انتخاب پروفیل درب و پنجره در بالا بردن سطح کیفی ساختمان تاثیر زیادی دارد و باعث زیبایی ساختمان میشود. در ادامه به انواع پروفیل ها میپردازیم .

یراق آلات پنجره

نوع یراق آلات مصرفی مورد توجه برای پنجره باید شامل لولا، دستگیره،اسپانیولت که هر کدام از اینها عملکرد خاصی دارد.

موارد تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره

نوع پروفیل
تعداد بازشوهای پنجره
نوع شیشه
نوع یراق آلات مورد استفاده
طرح پنجره دوجداره
این موارد در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است .

تقویت کننده گالوانیزه چه نقشی در پنجره دوجداره دارد؟

استحکام پنجره دوجداره توسط تقویت کننده گالوانیزه داخل پروفیل انجام میشود. گالوانیزه مورد نظر را باید با توجه به ابعاد محفظه قرارگیری تعیین کرد.‌

جنس شیشه پنجره دوجداره

یکی از مهم ترین موارد در پنجره دوجداره جنس شیشه است .ویژگی های جنس شیشه شامل : ضخامت شیشه، چسب شیشه ، رطوبت گیر شیشه است.

یک دیدگاه در “چه نکاتی قبل از خرید پنجره دوجداره باید بدانیم؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *