پنجره دوجداره محوری

Rate this post

پنجره دوجداره محوری

یکی دیگر از مدل های پنجره دوجداره با بازشویی جذاب ،پنجره دوجداره محوری است که سبک های اروپایی است و در کشور های اروپایی بیشتر رواج دارد.پنجره محوری پنجره ای است که به سبک اروپایی طراحی شده است و برای کسانی که میخواهند هم راحتی و هم عملکرد زیبایی را با یکدیگر ترکیب کنند ،گزینه مناسبی است. این نوع پنجره دوجداره هنگام باز شدن دور یک محور می چرخد و در تمام ۱۸۰ درجه قابل تغییر است. سیستم این  پنجره با پروفیل تارادیس جز یراق آلات مخصوص است که در ابعاد و لنگه های بزرگ کاربرد دارد.

پنجره محوری چگونه باز و بسته میشود؟

پنجره های محوری بازشوی آنها به گونه ای است که لنگه حول یک محور به صورت ۱۸۰ درجه می چرخد. ساختار این نوع پنجره به این صورت است که دو لاله بر روی قاب نصب شده اند، که این لولا ها میتواند در بالا و پایین و یا چپ و راست قاب باشد، در این صورت بازشو میتواند به سمت داخل و خارج ساختمان حرکت کند.

ویژگی های پنجره

تمیز کردن شیشه های محوری نسبت به انواع دیگر پنجره ها آسان تر است .
این نوع پنجره ها سیستم خاصی دارند و دارای تهویه مناسبی هستند .در این سیستم ها هوای راکت خارج شده و هوای تازه وارد میشود.
پنجره های محوری دارای دو لولا هستند که در قاب پنجره نصب شده اند و همین امر باعث میشود تا پنجره ها در زاویه های مختلف بچرخد و باز شود.
این پنجره ها در شکل های مختلف هندسی ساخته میشود.

تعمیر پنجره دوجداره به راحتی است.

مزایای پنجره دوجداره محوری

بازشوی جذاب،زیباو آسان
طول عمر بالا
قابل سفارش در ابعاد بزرگ
استفاده از این نوع پنجره در ابعاد بزرگ برای دید خوب منظره بیرون از ساختمان
تنظیم زاویه های بازشو
عایق بندی بالا
شستشوی راحت این نوع پنجره ها
مناسب مکان هایی که احتیاج به تهویه هوا دارند.

نصب پنجره دوجداره محوری آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *