تولید کننده برتر پنجره دوجداره آلومینیوم در مشهد

آخرین تاریخ به روز رسانی : 7 آذر 1402

پولاد یراق تارادیس، نمایندگی پنجره دوجداره آلومینیوم در مشهد با استفاده از پروفیل های مطرح از برند های معتبر می باشد. جهت استعلام قیمت و خرید پنجره دوجداره آلومینیومی در مشهد می توانید با کارشناسان مجموعه تارادیس.، تولید کننده برتر پنجره های دوجداره UPVC در مشهد، همچنین پنجره های آلومینیومی دوجداره تماس حاصل فرمائید. 

هر سوالی دارید از کارشناسان تارادیس بپرسید...
تماس با ما ۲۲۰۹۵۲۹۸-۹ (۰۲۱)

تولید کننده برتر پنجره دوجداره آلومینیوم در استان خراسان رضوی

جمعیت زیاد استان خراسان رضوی، ورود بیش از بیست و هفت میلیون زائر در سال به این شهر و کریدور اصلی شرق کشور بودن این استان، شهر مشهد را در زمینه ساخت و ساز از دیگر شهرهای ایران متمایز می نماید.

نمایندگی پنجره دوجداره آلومینیوم در مشهد

پروژه های لوکس و هتل سازی در مشهد بسیار بیش از پیش رونق گرفته است. همین امر استفاده از پنجره و سیستم نما با پروفیل آلومینیوم در این منطقه را مضاعف نموده است. ضمن اینکه با توجه به ساخت پروژه های تجاری به صورت انبوه و الزام استفاده از پروفیل آلومینیوم در این پروژه ها، اهمیت استفاده از آن دو چندان می گردد.

یکی از بهترین پروفیل های موجود در بازار که امتحان خود را به خوبی پس داده و دارای کیفیت عالی و تنوع بسیار زیاد پروفیل آلومینیوم می باشد. پروفیل های شرکت آکپا نمونه با کیفیتی از این محصولات هستند که در شهر مشهد می توان از این مدل پروفیل با رنگ های مختلف استفاده نمود.

پنجره های آلومینیومی و سیستم نمای کرتینوال در شهر مشهد بارها و بارها توسط شرکت تارادیس تولید، ارسال و اجرا گردیده است.

اجرای بیش از صدها پروژه در شهر مشهد و هزاران پروژه در سطح کشور توسط مجموعه تارادیس. خود مبیّن سابقه و کیفیت این مجموعه در زمینه طراحی و تولید پنجره های دو جداره می باشد. در حال حاضر شرکت تارادیس با نزدیک به 100 نفر نیروی کار فعال به صورت مستقیم و 450 نفر به صورت غیر مستقیم، سهم کوچکی از توسعه ی صنعت ساخت و ساز را بر عهده دارد.

نزدیک به 15 سال از افتتاح اجرای سیستم آلومینیوم در تارادیس می گذرد. این سیستم ها در مجموعه تارادیس با استفاده از ماشین آلات FOAM ایتالیا، نیروهای مجرب و بروزترین نرم افزار های محاسبه وزن و قیمت انجام می پذیرد.

 

تولید کننده برتر پنجره دوجداره آلومینیوم در مشهد

نمایندگی پنجره دوجداره آلومینیوم در مشهد

شما مشتری گرامی در شهر مشهد می توانید نسبت به سفارش پنجره های آلومینیوم و UPVC خود از شرکت تارادیس اقدام نمائید. فقط حتما به این نکته توجه فرمائید که پروسه تولید آلومینیوم بسیار زمان بر است. بنابراین حتما باید سفارش کار خود را حداقل 90 روز قبل از نصب پنجره ها به شرکت تارادیس ارائه دهید.

ضمن اینکه می توانید جهت انتخاب نوع پروفیل، رنگ پروفیل، مدت زمان تحویل و نحوه اجرای پنجره خود با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید. سفارش خود را ثبت نمائید یا با شماره تماس های کارشناسان تماس گرفته، از این بابت مشاوره دریافت نمائید. و در نهایت در تارادیس جزئیات تفاوت ها را می سازند.

حتما بخوانید: رگلاژ درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی

این مطلب چقدر مفید بود ؟
5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *