پروفیل واکاکروز

Rate this post

 هر آنچه درباره پروفیل واکاکروز باید بدانید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با پروفیل واکاکروز، تاریخچه آن خدمت شما ارائه دهیم همچنین قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با فواید بازسازی درب و پنجره و استفاده از پنجره های دوجداره خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. اما همانطور که اشاره کردیم قبل از هرچیز لازم است تا اطلاعاتی در رابطه با پروفیل واکاکروز خدمت شما ارائه دهیم و توضیحاتی در رابطه با تاریخچه این برند خدمت شما ارائه دهیم.

تاریخچه واکاکروز

تاریخچه پروفیل واکاکروز به سال 1340 برمی گردد در این سال تصمیم بر این شد تا با افتتاح یک کارخانه پتروشیمی در آبادان ضمن ایجاد اشتغال زایی اولین کارخانه پتروشیمی نیز در خاورمیانه تاسیس شود. هدف از تاسیس این کارخانه این بود که ضمن بالا رفتن میزان اشتغال زایی مصرف pvc نیز بالا رفته و استفاده از محصولاتی بر پایه pvc افزایش پیدا کند. اولین خط تولید pvc  در سمنان تاسیس شد و یکی از افرادی که در این زمینه اولین اقدام ها را داشت هژیر یزدانی بوده که با کمک و بهره از فناوری که از اتریش و آمریکا خط تولید را تاسیس کرد. تاسیس این مجموعه به دلیل انقلاب به تعویق افتاد و در نهایت مجموعه مصادره شد.

انقلاب صنعت تولید محصولات

بعد از انقلاب صنعت تولید محصولات بر پایه pvc با مدیریت و مشارکت بنیاد مستضعفین راه اندازی شد، بنابراین این مجموعه بعد از انقلاب با مدیریت بنیاد مستضعفین شروع به کار کرد و فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده pvc در ایران آغاز کرد. لازم به ذکر است که شروع به فعالیت تولید upvc به اوایل دهه 80 بعد از انقلاب برمیگردد. به این ترتیب گروه صنعتی واکاکرویتز در صنعت تولید درب و پنجره های upvc به یکی از پیشگامان در این صنعت بدل شد و فعالیت جدی خود را در دهه 80 شروع کرد و در این صنعت فعالیت های گسترده خود را استارت زد.

شرکت پنجره عایق گلستان

این مجموعه در سال 1381، 1382 فعالیت خود را به صورت واحد تولیدی در استان گلستان تحت نام شرکت پنجره عایق گلستان شروع کرد و فعالیت حرفه ای خود را در شهرک صنعتی آق قلا استارت زد. این واحد تولیدی در مکانی که به آن اشاره کردیم شروع به کار کرد، کارخانه در زمینی به مساحت 10 هزار متر و واحد تولیدی که شامل خود کارخانه می شد در زمینی به مساحت 5 هزار متر شروع  به فعالیت کردند. این کارخانه را می توان یکی از اولین واحد های تولیدی شرکت واکاکرویتز در زمینه درب و پنجره upvc به شمار آورد.

احداث  تولیدی در تهران

ناگفته نماد که این مجموعه با احداث یک واحد تولیدی دیگر در استان تهران به نوعی واحد های تولید خود را تکمیل کرد. در سالهای 83 تا 86 در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، این واحد تولیدی تحت نام پنجره هزاره سوم پارس شروع به فعالیت خود کرد. این واحد تولیدی فضایی به اندازه 15 هزار متر مربع را به کارخانه اختصاص داد و توانایی تولید پروفیل های upvc به میزان 6 هزار تن در سال را دارا می باشد.

احداث  تولیدی در خراسان جنوبی

اما واحد های تولیدی این مجموعه به اینجا ختم نمی شود و برنامه هایی برای اشتغال زایی در مناطق محروم دیگر در دست داشتند که منجر به تاسیس یک واحد تولیدی دیگر در خراسان جنوبی شد. در این منطقه با بهره گیری از زمینه به مساحت 24 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی قائن یکی دیگر از واحد های تولیدی این مجموعه ( پروفیل واکاکروز ) تحت نام شرکت گسترش صنایع قائن شروع به فعالیت کرد. این واحد تولیدی در سالهای 88 تا 92 تاسیس شد و با توجه به مشکلاتی که تحریم در رابطه با تجهیز کردن ماشین آلات برای این واحد تولیدی ایجاد کرده بود در نهایت در سال 98 با واردات ماشین آلات فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

در آخر لازم به ذکر است که به این موضوع بپردازیم که تکنولوژی که این واحد های تولیدی و به صورت کلی مجموعه واکا از آن بهره می برد و طبق آن اقدام به تولید پروفیل واکاکروز می کند از کشور های اروپایی و کشور هایی نظیر آلمان، ایتالیا و اتریش بهره برده و همین امر نیز باعث می شود که این محصولات از تمامی استاندارد های روز دنیا بهره مند باشند.

چرا پنجره های دوجداره؟

همانطور که اشاره کردیم این مجموعه در راستای تولید پروفیل های درب و پنجره دوجداره با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین فناوری و تگنولوژی روز دنیا استفاده می کند. اما سوالی که برای بسیاری از افرادی که قصد بازسازی و استفاده از این نوع پروفیل های دوجداره را دارند، پیش می آید این سوال رایج یعنی چرا پنجره دوجداره؟ می باشد. در ادامه به تمامی فواید این نوع درب و پنجره دوجداره اشاره خواهیم کرد و از فواید و برخی معایب آن توضیحاتی خدمت شما ارائه خواهیم داد.

فواید پروفیل درب و پنجره

به صورت کلی پروفیل های درب و پنجره دوجداره فوایدی داشته که به نظر هر کسی را جذب کرده و همین فواید است که بسیاری از افراد را ترغیب به استفاده از این نوع پروفیل ها می کند. اولین و مهمترین ویژگی که می توان به آن اشاره داشت این موضوع است که این نوع پنجره ها از نظر عایقبندی در درجه بالایی قرار داشته و باعث می شود تا از اتلاف انرژی تا حد چشمگیری جلوگیری شود. صرفه جویی در مصرف انرژی رابطه مستقیمی با هزینه های جاری داشته و از این رو با استفاده از پنجره های دوجداره upvc می توان هزینه ها را تا حد چشمگیری کاهش داد.

بازسازی یا تعویض پنجره های قدیمی

بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی و جایگزین کردن پروفیل راکا کروز که پروفیل هایی با کیفیت و عایقبندی مناسب هستند زمان و دردسری نداشته و به راحتی می توان این کار را بدون نیاز به بنایی یا تعمیرات دیوار های مجاور انجام داد. اگر بخواهیم به صورت کلی به این موضوع اشاره ای داشته باشیم می توان گفت که این نوع پنجره ها را بر روی قاب یا فریم پنجره های قدیمی نصب و اجرا می کنند و به این ترتیب نیاز به بنایی نبوده و هیچ آسیبی به دیوار های مجاور پنجره ها نمیرسد و تنها قاب دور پنجره های قدیمی برش داده می شود و پروفیل بر روی آنها محکم خواهد شد. اما همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره ای داشتیم این نوع پنجره ها فواید متعدی داشته که در ادامه به آنها به صورت مجزا و مفصل خواهیم پرداخت.

عایق صوتی

پروفیل راکا کروز همانند سایر پنجره های دوجداره upvc از عایق صوتی بهره می برند و که همین موضوع بسیاری از افراد را ترغیب به استفاده از این نوع پروفیل های درب و پنجره می کند. عایق صوتی از ورود صدا های محیط پیرامون به محیط داخل جلوگیری خواهد کرد و این امر برای بسیاری از محیط های شهری یا کارگاه های تولیدی یا عمرانی که سر و صدا های زیادی را به همراه دارد به کار می آید.  ساده تر بگوییم عایق صوتی پنجره به صورت معمول و استاندارد یک میزان پوشش صدا را به همراه دارد، اما در صورتی که نیاز به عایقبندی بیشتر و قوی تری از این لحاظ داشته باشید می توانید با تغییراتی در ساختار پروفیل پنجره مورد نظر خود به نتیجه مطلوبی که مد نظر دارید دست پیدا کنید.

در ادامه شما را به مطالعه مقاله عوامل تاثیرگذار در عایق صوتی بودن پنجره‌های دوجداره upvc دعوت میکنیم

عایق حرارتی

عایق حرارتی یکی دیگر از ویژگی های این نوع پروفیل راکا کروز می باشد. در واقع یکی دیگر از مزیت های اصلی که پروفیل های دوجداره upvc به همراه دارند همین عایق حرارتی می باشد. اگر دقت کرده باشید به این موضوع در پاراگراف های بالایی اشاره داشتیم که این نوع پروفیل ها ویژگی های متعددی را به همراه دارند که یکی از مهم ترین آنها جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد. همچنین به این موضوع نیز پرداختیم که جلوگیری از اتلاف انرژی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هزینه های ناشی از استفاده از انرژی برای گرم کردن یا سرد کردن محیط را کاهش دهید.

عایق در برابر گرد و غبار

از دیگر ویژگی های پروفیل راکا کروز یا به صورت کلی پروفیل های دوجداره upvc می توان به این ویژگی یعنی عایق بودن در برابر گرد و غبار اشاره داشت. این نوع پروفیل ها با توجه به مهندسی که در آنها به کار رفته یا به صورت کلی با توجه به ساختاری که دارند از ورود هر نوع گرد و غبار به محیط داخل تا حد قابل توجهی جلوگیری می کنند. دلیل این امر نیز واضح بوده، در واقع این نوع پروفیل ها در مقابل پنجره های قدیمی از عایقبندی بهتری برخوردار بوده و درزی برای ورود گرد و غبار به محیط داخل نخواهند داشت.

نکات مهمی که در رابطه با پنجره های دوجداره باید به آن توجه داشته باشیم

در این بخش از مقاله نیز قصد داریم تا نکاتی در رابطه با انتخاب درب و پنجره مناسب خدمت شما ارائه دهیم، تا در صورتی که قصد بازسازی پنجره های قدیمی و جایگزین کردن پروفیل راکا کروز را داشتید ضمن آگاهی لازم در این رابطه با توجه به شرایط و اقلیمی که در آن قرار دارید پنجره مناسب خود را انتخاب کنید. اولین نکته ای که باید به آن توجهی ویژه داشت نوع پروفیلی است که در ساخت درب و پنجره استفاده می شود. پروفیل واکاکروز همانطور که در بخش تاریخچه تاسیس این شرکت به آن پرداختیم با توجه به سابقه ای که در این زمینه داشته و با توجه به بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متریال درجه یک و ماشین آلات بروز و قوی یکی از با کیفیت ترین پروفیل های بازار را تولید می کند.

به عنوان مثال یکی از استاندارد های مهمی که در این زمینه باید به آن توجه داشت قطر دیواره پروفیل می باشد. قطر دیواره پروفیل با توجه به استاندارد هایی که در این زمینه وضع شده است، باید 3 میلی متر باشد که در پروفیل واکاکروز این اصل رعایت شده است. استانداردی که در این رابطه باید به آن توجه لازم و کافی را داشت در رابطه با جنس پروفیل می باشد.

پروفیل های upvc

همانطور که مستحضر هستید پروفیل های upvc خود با توجه به جنسی که دارند یک نوع عایق قوی محسوب می شوند اما پروفیل های آهنی یا آلومینیومی با توجه به رسانایی که دارند به صورت معمول و در ساده ترین حالت اتلاف انرژی را به همراه خواهند داشت. البته ناگفته نماند که با توجه به طراحی ها و ساختار های جدید که برای این نوع پروفیل های آلومینیومی مانند ترمال بریک و … در نظر گرفته شده است. این موضوع نیز حل شده است اما از طرف دیگر هزینه های این نوع پروفیل ها نیز بالا بوده که این امر یکی دیگر از مسائلی به شمار می رود که پروفیل های upvc را به گزینه ای کاملتر و بهتر نسبت به پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک و …  بدل می کند.

گالوانیزه

یکی دیگر از مواردی که استقامت و کیفیت پروفیل پنجره های دوجداره را بالا می برد و در طراحی پروفیل واکاکروز نیز از آن بهره می برند گالوانیزه می باشد. ورق گالوانیزه در داخل پروفیل قرار می گیرد و به استحکام و مقاومت پروفیل درب و پنجره دوجداره کمک شایانی می کند. استفاده از این نوع ورق ها به نوع پروفیل و میزان فضایی که در نظر گرفته شده است بستگی داشته و یکی از استاندارد هایی که در این زمینه باید به آن توجه لازم بشود ضخامت حداقلی 1.5 سانتی متر می باشد.

در واقع همانطور که اشاره کردیم این نوع ورق ها را برای بالا بردن و تقویت پروفیل ها استفاده می کنند تا در صورتی که یراق آلات بر روی پروفیل های درب یا پنجره دوجداره نصب شدند و از آنها استفاده کردید به مرور زمان و طی فشار های احتمالی که به درب یا پنجره می آید پروفیل آسیب های جدی نبیند. بنابراین در صورتی که قصد استفاده از این نوع ورق ها داخل پروفیل های پنجره دوجداره خود را دارید بهتر است تا استاندارد های لازم را در رابطه با آن رعایت کنید تا کیفیت و تقویت پروفیل شما بالاتر رفته و مشکلی در حین استفاده و طی گذشت زمان برای شما ایجاد نشود.

 در ادامه هر آنچه درباره گالوانیزه باید بدانید را برای شما توضیح دادیم.

نوار عایقبندی یا درزبندی

نوار عایقنبدی یا درزبندی نیز یکی دیگر از مسائلی است که می تواند در بالا بردن میزان کیفیت و کارایی درب و پنجره دوجداره به خصوص پروفیل واکاکروز به شما کمک شایانی کند. این نوع نوار ها را می توان یکی از فاکتور های تعیین کننده و موثر بر قیمت و کیفیت پنجره ها به شمار آورد چرا که تاثیر مستقیمی بر این عوامل خواهد گذاشت. به صورت کلی این نوع نوار ها بر روی پنجره های دوجداره یا درب دوجداره نصب می شوند تا از آسیب های احتمالی هنگام باز و بسته شدن درب به صورت پی در پی و طی مدت زمان طولانی جلوگیری کنند. ضمن اینکه این نوع نوار ها از آسیب رسیدن به پروفیل طی مدت زمان مشخص جلوگیری می کنند بر عایقبندی درب و پنجره دوجداره upvc نیز تاثیر مستقیم دارند.

تاثیر نوار بر میزان عایقبندی

در صورت استفاده از این نوع نوار ها میزان عایقبندی پنجره ها تا حد قابل قبولی بالاتر رفته و اتلاف انرژی و ورود گرد و غبار به داخل تا حد چشمیگری جلوگیری می شود. همانطور که در ابتدای این بخش از مقاله به آن پرداختیم استفاده از این نوع نوار ها در درب و پنجره دوجداره می تواند بر هزینه های تمام شده تاثیر بگذارد و قیمت را کمی بالاتر ببرد. اما در نظر داشته باشید که میزان عایقبندی پنجره ها تا حد قابل توجهی بالاتر خواهد رفت ، بنابراین از نوار هایی با کیفیت و هزینه به نسبت پایین تر استفاده نکنید، چرا که طی مرور زمان نه تنها از بین خواهند رفت بلکه کارایی لازم را نیز نخواهند داشت.

همانطور که اشاره کردیم استفاده از جنس های نامرغوب نه تنها کیفیت و کارایی لازم را نخواهند داشت بلکه بعد از مدتی تیکه تیکه و پوسیده می شوند. نور خورشید زمانی که به این نوع نوار ها می تابد به مرور زمان آنها پوسیده و تیکه تیکه می شوند و در برخی از نواحی آن شاهد ترک های عمیق و پارگی خواهید بود. همین امر نیز به ورود گرد و غبار به محیط داخل و ایجاد آلودگی صوتی دامن زده و به همین منظور هزینه مازادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

اهمیت ویژه یراق آلات مصرفی در درب و پنجره دوجداره

یکی دیگر از موارد  مهمی که در رابطه با پروفیل های درب و پنجره های دوجداره لازم است تا به آن اشاره کنیم و همچنین افرادی که از پروفیل واکاکروز استفاده می کنند باید به این مورد توجه داشته باشند استفاده از یراق آلات مناسب است.

بعد از جنس پروفیل مهمترین فاکتوری که باید به آن توجه داشت استفاده از یراق آلات مناسب برای درب و پنجره دوجداره می باشد. نکته ای که در اینجا وجود داشته و ممکن است که با آن رو به رو شده باشید بازه قیمت متفاوت یراق آلات در بازار می باشد.

یراق الات مصرفی

یراق آلات مصرفی بازه قیمتی متفاوتی داشته و بدیهی است که هرچه جنس با کیفیت تر باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. اما برخی از افراد اقدام به خرید یراق آلات با کیفیت و جنس پایین می کنند به دلیل کاهش هزینه هایی نهایی در بازسازی یا تعویض پنجره های دوجداره، این امر نه تنها هزینه های شما را کاهش نخواهد داد بلکه بعد از گذشت مدت کمی هزینه های مازاد و خسارات بسیار زیادی را به شما متحمل خواهند کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پروفیل واکاکروز

پروفیل واکا کروز به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید از یراق آلات مشخص با قیمت مناسب استفاده کنید. در واقع این پروفیل و شرکت سازنده است که با نوع پروفیل و ساختاری که برای درب و پنجره upvc دوجداره در نظر می گیرد  به شما این امکان را می دهد که بتوانید از یراق آلات مناسب و مشخصی استفاده کنید و به نوعی، نوع آن را تعیین خواهد کرد. اما در بالا به مطلبی اشاره کردیم که در آن به این موضوع اشاره کرده بودیم که انتخاب یراق آلات بی کیفیت نه تنها در کاهش هزینه های نهایی برای اجرا و نصب پنجره دوجداره موثر نخواهد بود بلکه هزینه های مازادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

علت این ادعا این است که زمانی شما یراق آلات ارزان و بی کیفیت بر روی پروفیل درب یا پنجره دوجداره خود نصب و اجرا می کنید بعد از گذشت مدتی علاوه بر خرابی خود یراق آلات مصرفی در پروفیل، آسیب هایی به خود پروفیل را مشاهده خواهید کرد که این هزینه مازادی به شمار می رود که نتیجه استفاده از یراق آلات نامناسب است.

جنس و نوع شیشه دوجداره مصرفی در درب و پنجره دوجداره upvc

مورد دیگری که در این رابطه لازم است تا به آن توجه لازم را داشته باشید انتخاب مناسب شیشه دوجداره برای درب یا پنجره است. توجه داشته باشید که انتخاب شیشه و تعیین ضخامت آن به نوع انتظاراتی که از پنجره دوجداره خود دارید بستگی داشته و پروفیل واکاکروز و سایر برند ها پروفیل هایی با ضخامت شیشه خور متفاوت تولید می کنند تا جوابگو تمامی نیاز ها و انتظارات مشتریان باشد. همانطور که اشاره کردیم ضخامت شیشه های استفاده شده در هر پروفیل بسته به ساختار و طراحی که برای آن در نظر گرفته شده، دارد.

ضخامت مختلف شیشه ها

بهتر است در پروفیل های پنجره های دوجداره upvc از دو ضخامت مختلف استفاده شود تا کارایی لازم را با توجه به انتظاری که شما دارید به شما ارائه دهد. علت موضوعی که در این قسمت به آن اشاره شد این است که زمانی امواج به شیشه اول برخورد می کند و سپس به شیشه دوم میرسد می بایست میزان اختلال ایجاد شده یا به اصطلاح شکستن این امواج به صورت متفاوت باشد تا کارایی لازم را در خنثی کردن آن و جلوگیری از نفوذ به محیط داخل را داشته باشد. بنابراین همانطور که اشاره شد معمولاً دو شیشه ای که در این نوع پروفیل های درب و پنجره دوجداره استفاده می شود را به صورت متفاوت استفاده می کنند تا کارایی و تاثیر لازم را در برابر امواج صوتی داشته باشد.

چسب شیشه  مخصوص پنجره های دوجداره upvc

استفاده از چسب شیشه پلی سولفات می تواند در عایقبندی و جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل محیط موثر بوده و باید توجه داشت که در این بخش حتماً از چسب با کیفیت باید استفاده شود. در صورتی که از چسب مناسب برای عایقبندی پنجره های دوجداره upvc استفاده نکنید بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه چسب استفاده شده بر اثر تابش نور خورشید و اشعه فرابنفش فاسد خواهد شد و همین امر باعث می شود تا خاصیت چسبندگی خود را به صورت کامل از دست بدهد.

خاصیت چسبندگیه چسب شیشه

زمانی که چسب استفاده شده در این نوع پنجره ها خاصیت چسبندگی خود را به صورت کامل از دست بدهند و به نوعی فاسد بشوند در بیشتر مواقع شکل مایع به خود گرفته و بر روی شیشه حرکت خواهند کرد. به همین منظور کسانی که جهت تهیه پروفیل واکاکروز به ما مراجعه می کنند ما به این نکته اشاره می کنیم که برای عایقبندی پنجره های خود باید از چسبی مناسب استفاده کنند چرا که در هزینه های مازادی که ممکن است برای کارفرما ایجاد شود جلوگیری به عمل می آید.

گاز میان دو شیشه پنجره دوجداره upvc

از دیگر اجزا یا بهتر بگوییم یکی از ساختار های مهم پروفیل واکاکروز و به صورت کلی درب و پنجره ها دوجداره upvc خلاء و گاز میان دو شیشه است. در طراحی و ساختار این نوع پروفیل ها به منظور بالا رفتن کیفیت و میزان عایقبندی صوتی بین دو شیشه را با گازی مخصوص پر خواهند کرد. گازی که در میان دو شیشه استفاده می شود در همه ی برند ها و پروفیل ها یکی نبوده و برخی از این گاز ها کیفیت لازم را ندارد.

رطوبت گیر پنجره دوجداره upvc

استفاده از رطوبت گیر در برخی از مناطق یکی از ملزمات به شمار رفته و به نوعی در کیفیت پنجره تاثیر مستقیم دارد. تاثیر رطوبت گیر در مناطق شرجی و بارانی مشخص می شود، این آیتم باعث می شود تا از بخار کردن شیشه جلوگیری شود. رطوبت گیر به شما این امکان را خواهد داد تا همانطور که اشاره کردیم در شرایط بارانی و اقلیم شرجی و در فصول سرد از بخار کردن شیشه ها جلوگیری شود. در واقع این آیتم تصویری شفاف و صاف را برای شما به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که برخی از افرادی که جهت بازسازی یا تعویض پنجره های دوجداره و جایگزین کردن پروفیل واکاکروز به ما مراجعه می کند، به این نکته اشاره می کنیم که از رطوبت گیر مناسب استفاده کنید.

تاثیر رطوبت گیر بر کیفیت پنجره

استفاده از رطوبت گیر مناسب همانطور که در ابتدای این بند به آن اشاره کردیم در کیفیت پنجره ها تاثیر مستقیم خواهد داشت و بدیهی است که برخی از افراد به دلیل پایین بودن قیمت برخی از رطوبت گیر ها از جنس های نامرغوب استفاده می کنند و همین امر باعث می شود تا طی گذشت مدت زمانی مشخص با مشکل رو به رو شوند. نکته ای که در این قسمت وجود دارد و لازم است تا خدمت شما عزیزان عرض کنیم این موضوع است که در برخی از مناطق به استفاده از رطوبت گیر نیاز نخواهد بود و از نظر هزینه کمی در قیمت نهایی با کاهش رو به رو خواهیم بود.

طراحی کاربردی در پنجره های دوجداره upvc

نکته دیگری که در رابطه با پنجره های دوجداره و مدل های متعدد پروفیل واکاکروز باید به آن توجه داشته باشید انتخاب طراحی مناسب، متناسب با نیاز و انتطارات شما خواهد بود. در واقع محیط، سلیقه، انتطارات و بودجه شما به صورت مستقیم بر روی انتخاب پروفیل مناسب تاثیر خواهد داشت. همانطور که اشاره کردیم پروفیل واکاکروز از مدل های مختلفی تشکیل شده است که می توانید متناسب با نیاز ان را تهیه کنید.

یکی دیگر از نکات مهم ؛ محیط پیرامون یا  اقلیمی که در آن قرار دارید می باشد. با توجه به محیط پیرامون خود می توانید از پروفیل هایی استفاده کنید که به صورت کامل جوابگو نیاز های شما باشد. به عنوان مثال در صورتی که در مناطق گرم و خشک زندگی می کنید می توانید پروفیلی را در نظر بگیرید که از نظر عایق حرارتی در درجه بالا و خوبی قرار داشته باشد. لازم به ذکر است که با اعمال برخی از تغییرات دیگر می توانید آلودگی صوتی را نیز تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

سخن آخر

در این مقاله به تاریخچه شرکت پروفیل واکاکروز و واحد های تولیدی و صنعتی آن پرداخیتم و به نکات مهم در رابطه با انتخاب پروفیل مناسب اشاره کردیم. همچنین توضیحاتی در رابطه با اجزا و ساختار درب و پنجره دوجداره خدمت شما ارائه شد که می تواند در تصمیم گیری و انتخاب پنجره مناسب با شرایط و محیطی که در آن حضور دارید موثر و مفید واقع شود. بازسازی و تعویض پنجره دوجداره و جایگزین کردن پروفیل درب یا پنجره دوجداره upvc

همانطور که به آن اشاره کردیم بدون هیچ آسیبی به دیوار های مجاور صورت خواهد گرفته و در کمترین زمان ممکن این کار انجام می شود. نکته ای که در این قسمت لازم است تا به آن دو مرتبه متذکر شویم این است که در خرید درب و پنجره دوجداره جزئیات و نکات مهم بسیاری وجود دارد که لازم است تا به آن توجه لازم را داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی ما و ارتباط با متخصصین و مشاورین ما تمامی موارد لازم و نکات مرتبط با پنجره های دوجداره را بدانید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.