پارتیشن بندی با شیشه دوجداره

Rate this post

پارتیشن بندی با شیشه دوجداره

پارتیشن بندی با شیشه دوجداره در واقع همان دیواری است که با انواع شیشه پنجره معمولی و دوجداره ایجاد میشود.مهم ترین مزیت پارتیشن شیشه ای این است که مانع محدودیت دید نمیشود.بکار بردن پارتیشن شیشه ای مدرن سبب زیباتر شدن فضای داخلی ساختمان و تمیز بنظر رسیدن آن میشود.امروزه فضاهای اداری و آپارتمان ها در حال کوپک شدن هستند و دیوار کشی میتواند محیط را کوچک تر کند.پارتیشن به معنای قسمت بندی و جداسازی است،با استفاده از آن میتوان محیط را به چند قسمت تقسیم بندی کرد.پارتیشن شیشه ای باعث ایجاد ظاهری زیبا و دکوراسیونی تاثیرگذار در خانه میشود.

انواع پارتیشن شیشه ای

مدولار

دوجداره و چندجداره

اداری

پارتیشن چیست؟

دیوار در ساختمان وظیفه جداسازی و تفکیک فضاهای مختلف را برعهده دارد.این عملکرد به ظاهر کار ساده ای به چشم میاید.اما نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارد.پارتیشن صفحه بزرگی از جنس های مختلف برای جداسازی و تقسیم بندی قسمت های مختلف یک اتاق است.از پارتیشن بیشتر برای نشیمن و پذیرایی استفاده میکنند.این روزها پارتیشن در شکل ها ، ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و نصب میشود.

پارتیشن بندی با پنجره دوجداره

پارتیشن بندی با انواع پنجره دوجداره سبب بهره بردن از بیشترین شفافیت و زیبایی در طراحی و بالاترین میزان عایق صدا در برابر مدل های دیگردارد. همچنین عایق حرارتی بالایی دارد.

مزیت های پارتیشن شیشه ای

به سرعت میتوانید فضای خود را با شرایط جدید پیکربندی کنید.

بازسازی کم هزینه

عایق بندی صدا و حرارت

فضای کاری زیبا و لذت بخش

نور طبیعی بیشتر

پارتیشن ثابت و متحرک

دسته اول پارتیشن های متحرک هستند که روی زمین بست نشده و قابل جا به جایی هستند.پارتیشن شیشه ای متحرک انتخاب مناسبی است که در گذر زمان اگر دوست دارید دکور خود را تغییر دهید به راحتی این کار را انجام دهید. پارتیشن ثابت نیاز به نصب دارد.این نوع پارتیشن شیشه ای فریم لس به کمک بست روی زمین محکم میشود.

 

 

 

 

یک دیدگاه در “پارتیشن بندی با شیشه دوجداره
  • 8 اردیبهشت 1401 at 12:23 ب.ظ
    Permalink

    برای انجام پارتیشن بندی شرکت باید به چه صورت هماهنگ کرد با مجموعه شما ؟

    Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *