نمای لامل چیست؟

Rate this post

نمای لامل چیست؟

حتما در شهرهای بزرگ ساختمان های شیشه ای دیده اید که در آنها شیشه های ساختمان کنار هم قرار گرفته اند. اصطلاحا به پروفیل هایی که نمای کرتین وال بر روی آنها نصب شده است،لامل میگویند.نمای لامل یکی از سیستم های نمای مدرن سازی بوده است که ساختاری ایستاده دارد.در ادامه بیشتر راجب نمای لامل چیست؟صحبت میکنیم.

نمای لامل

این نما میتواند در بهترین حالت تا ارتفاع چهار متر اجرا شود.عرض این نمای فلزی بین ۳۴ میلی متر و ۵۰ میلی متر متغیر است.یکی از دلایل مهم استفاده از لامل این است که این سازه فلزی به دلیل استفاده از آلومینیوم ،سازه ای بسیار سبک است.همچنین شما عزیزان را به مطالعه مقاله شیشه لاکوبل دعوت مینماییم.

ویژگی اصلی آزمون های آلومینیومی

نمونه های فولادی و چوبی به علت دارا بودن مشکل خوردگی و وزن بالا،باعث بروز مشکلاتی در عایق بندی میشوند.به دلیل عایق بندی رطوبتی و هوادهی بیشتر،توانایی جیگ و فیکسچر بودن بالا،استحکام بالا در عین سبکی مورد توجه قرار گرفته اند.همین مزیت ها باعث شده که طراحان و مهندسان ساختمانی علاقه زیادی به استفاده از نمای کرتین وال داشته باشند.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه مقاله مزایای نمای کرتین وال بپردازید.

نمای کرتین وال چیست؟

 به همان صورت که در گذشته خدمت شما عزیزان عرض کرده ایم .نمای کرتین وال یکی دیگر از نما هایی به شمار می رود که برای بسیاری از ساختمان ها استفاده شده و مزیت های فراوانی را به همراه خواهد داشت. علاوه بر زیبایی و جلوه ای که به ساختمان می دهد یکی از سازه های خود ایستا نیز به شمار می رود که این نوع سازه ها بار مرده ای را متوجه ساختمان نکرده و در واقع تمامی وزنی که دارند را بر روی خود سازه کرتین وال وارد می کنند.

مزایای نمای لامل

دارای بازشو مخفی و غیر مخفی

استفاه از شیشه های دو و سه جداره

دارای سایز های مختلف

استفاده از درپوش های مختلف

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *