نحوه شستشو توری ‌های upvc

Rate this post

نحوه شستشو توری ‌های upvc

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با نحوه شستشو توری به شما عزیزان ارائه دهیم. توری‌های upvc پنجره‌های دوجداره یکی از ملزومات پنجره‌های دوجداره محسوب می‌شوند. بسیاری از افرادی که اقدام به بازسازی پنجره‌های قدیمی یا تعویض پنجره‌های قدیمی خود و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره upvc خواهند کرد. با گرم شدن هوا بیش از پیش اهمیت نصب و اجرا توری‌های upvc را بر روی پنجره‌ها درک خواهند کرد. چرا که با گرم شدن هوا برای متعادل‌سازی هوا داخل و جریان هوای پنجره‌ها را برای مدتی باز خواهند گذاشت و این فرصت مناسبی برای حشرات موذی خواهد بود که با ورود به محیط داخل آرامش محیط داخل را بر هم زنند.

طرز صحیح شستشو توری

در بند بالا به صورت مختصر به این موضوع پرداختیم اما در اینجا به صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت. توری‌های پنجره‌های دوجداره با توجه به متریالی که دارند و با توجه به طراحی که در ساخت آنها به کار می‌رود در مقایسه با توری‌های فلزی قدیمی گرد و غبار و به طور کلی آلودگی را کمتر به خود جذب خواهند کرد. اما در صورتی که کثیف شوند یا گرد و غبار بر روی آنها نقش ببندد می‌توانید با استفاده از بخارشو حتی بدون نیاز به خارج کردن توری‌ها تمامی کثیفی و جرمی که بر روی این نوع توری‌ها وجود دارند را به راحتی از بین ببرید.

شسشتو توری upvc پلیسه

توری‌های پلیسه یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین نوع توری‌های استفاده شده در پنجره‌های دوجداره می‌باشد. این نوع توری‌ها دارای قابی ثابت بوده و به راحتی قابل جدا شدن از قاب اصلی نمی باشند. توری‌های پلیسه همانطور که اشاره کردیم یکی از محبوب‌ترین و پر کاربرد‌ترین نوع توری‌های موجود برای پنجره‌های دوجداره می‌باشند. توری‌ها upvc پلیسه‌ای که در پنجره‌های دوجداره upvc استفاده می‌شوند با توجه به ساختار و متریالی که به همراه دارند به شما این امکان را خواهند داد تا برای مدت زیادی از آنها بدون بروز کوچترین مشکلی در آن‌ها استفاده کنید. توری‌های پلیسه به صورت کرکره‌ای بالا و پایین یا چپ و راست خواهند رفت. انتخاب این موضوع به شما بستگی دارد که به چه شکل می‌خواهید باز و بسته شود.

نحوه صحیح شستشو توری پلیسه ای

برای شستشو توری‌ پلیسه همانگونه که در بالا به آن به صورت کوتاه اشاره کردیم می‌توانید با استفاده از جارو برقی خاک یا گرد و غبار آنها را گرفته و با استفاده از یک دستمال نمدار آن‌ها را تمیز کنید. با این روش نه تنها باعث پارگی، خرابی یا حتی رسیدن کوچکترین آسیبی به این نوع توری‌ها نخواهید شد بلکه بر طول عمر آنها نیز اضافه خواهید کرد. با استفاده از نحوه صحیح شستشو توری پلیسه می‌توانید آنها را برق انداخته بدون آنکه کوچکترین آسیبی به آن‌ها برسد. اما جا دارد به این موضوع بپردازیم که توری‌های upvc پنجره‌های دوجداره بسیار دیر‌تر از توری‌های معمولی و قدیمی کثیف خواهند شد و معمولاً توری‌های upvc دیر به دیر احتیاج به تمیز کاری یا شستشو پیدا خواهند کرد.

نکاتی در رابطه با شستشو توری ظریف و نازک

این نوع توری‌های upvc که از بافت ظریف تری نسبت به سایر توری‌ها برخوردار می‌باشند احتمال آسیب دیدن آنها هنگام شستشو به صورت غیر اصولی وجود خواهد داشت. برای این نوع توری‌ها شخصاً وارد عمل نشوید و این کار را به افراد متخصص بسپارید. شیوه شستشو این نوع توری‌ها کمی متفاوت با سایر توری‌های ضخیم‌تر می‌باشد و برای تمیز کاری یا شستشو توری آنها حتماً باید این کار را به افراد متخصص در این امر و با استفاده از ابزار‌هایی تخصصی‌تر بسپارید. چرا که توری‌های ظریف‌تر را اگر شخصاً بخواهید تمیز کنید ممکن است دچار آسیب شوند. این آسیب دیدگی‌ها می‌تواند به صورت آسیب به بافت توری یا پارگی آنها باشد.

 

4 دیدگاه در “نحوه شستشو توری ‌های upvc
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.