مزایای نمای کرتین وال

Rate this post

مزایای نمای کرتین وال

امروزه در هر شهری که زندگی میکنید میتوانید به راحتی ساختمانی با نمای شیشه ای ببینید.اگر اطلاعات شما راجع به نمای کرتین وال کم است.به شما پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید تا به مزایا نمای کرتین وال به صورت مفصل بپردازیم.نمای کرتین وال از لحاظ ظاهری و فرم دیداری شیشه ها به دو دسته فریم است و فیس کپ طبقه بندی میشود.

برخی از مزایای کرتین وال

وزن پایین

کرتین وال به واسطه متریال سبک وزنی که در ساخت از آن بهره می برد از سبک ترین پوسته های نمادی مدرن محسوب می گردد.

انرژی بیشتر

به صورت خاص یک کرتین وال با لعاب مناسب سیستم گرمایشی یک ساختمان را بهبود می‌بخشد و هزینه های عملیاتی آن را کاهش میدهد. علاوه بر این سیستم ها ،میزان نور فرابنفش به داخل ساختمان را کاهش میدهد.

ایمنی

شاید برای خیلی از افراد این تصور باشد که با وجود شیشه نمای کرتین وال ایمن نباشد،مقاومت نما در برابر عوامل جوی مانند فشار باد، انقباض و انبساط،آب و برف و زمین لرزه کمک زیادی می‌کند.

انتقال نور

رساندن نور در طی روز از اهمیت زیادی برخوردار است.با دیواره های پرده ای یا کرتین وال انتقال نور به بهترین وجه صورت میگیرد و همچنین میتوان با استفاده از شیشه های رفلکس و شیشه رنگی ،مقدار نور داخل را تنظیم کرد.در ادامه شما عزیزان میتوانید به مطالعه مقاله تاریخچه شیشه رنگی بپردازید.

کاهش نوسان حرکتی ساختمان

در ساختمان های بلند نوسان ساختمان میتواند برای ساکنین تحمل ناپذیر باشد.کرتین وال با پراکندگی نیروی جنبشی در کل قاب به کاهش نوسان کمک میکند و همین امر باعث ایمنی بیشتر می‌شود.

هزینه نگهداری پایین

اگر این نما به شکل صحیح اجرا شود هزینه نگهداری و استهلاک پایینی دارد. توجه ویژه به جزئیات طراحی و اجرا و متریال با کیفیت از جمله عوامل تاثیرگذار در این زمینه هستند.

2 دیدگاه در “مزایای نمای کرتین وال
 • 17 اردیبهشت 1401 at 3:00 ب.ظ
  Permalink

  مدت زمان نصب پنجره چند روز میباشد؟

  Reply
  • 17 اردیبهشت 1401 at 5:53 ب.ظ
   Permalink

   بستگی به نوع پروژه دارد اما اگر به طور کلی در پروژه های ساختمان های جدید زیر 3 روز کاری و در پروژه های نوسازی زیر 7 روز کاری

   Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.