سقف متحرک چیست ؟

Rate this post

سقف متحرک چیست ؟

سوالی که برای بسیار از افراد پیش می آید این است که سقف متحرک چیست ؟ چه کارایی دارد؟ عوامل مثبت این مدل سقف ها چیست؟ گروه تارادیس مفتخر به چندین سال تجربه در حرفه درب و پنجره دوجداره است در این مقاله قصد دارد به کارایی سقف متحرک بپردازد.

سقف متحرک

به کمک سقف متحرک میتوانید دمای محیط را به نفع خود تغییر دهید. استفاده از سقف متحرک این مزیت را دارد که در هنگام مناسب بودن دمای محیط میتوانید آن را جمع کنید و از هوای آزاد استفاده کنید.همچنین در شرایطی که بخواهید گرمای محیط را بیش از اندازه کنید،با بستن سقف میتوانید به دما و گرمای مورد نظر خود برسید.

مزیت سقف متحرک

باز و بسته کردن سقف و استفاده از هوای آزاد در تایم دلخواه یکی از مهم ترین نکات در استفاده از سقف متحرک است . همچنین از دیگر مزیت های این نوع سقف ها نوردهی بالا و کافی که به محیط داخل میدهد. نوردهی مناسب باعث میشود از نور خورشیدی استفاده کرد.

انواع سقف متحرک

پوشش استخر
دیوار شیشه آبی
سایبان استخر
پرده هوا
سایبان اتومات
سقف متحرک شیشه و پلی کربنات دو گزینه مناسب برای پوشیده کردن استخر است.همچنین سقف برقی با توجه به نوع طراحی شما ‌زیبایی چندانی را به استخر شما میدهد.

امروزه از سقف شیشه ای به عنوان نورگیر در سقف ساختمان ها استفاده میشود.از نور طبیعی برای روشنایی ساختمان ها استفاده میشود.در ادامه شما را به مطالعه مقاله سقف شیشه ای چیست؟ دعوت مینماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *