سقف شیشه ای چیست؟

Rate this post

سقف شیشه ای چیست؟

یکی از اصلی ترین متریال ها برای مدرن تر شدن ساختمان ها در سالهای اخیر شیشه سکوریت است که در نما،نورگیر و درب های داخلی و ورودی سقف از آنها استفاده میشود. سقف شیشه ای چیست؟ این نوع سقف به عنوان یک سازه شیشه ای جدید و مدرن وارد صنعت ساختمانی شده است.سقف شیشه ای دوجداره عایق مناسبی برای سرما و گرمای بیرونی است.امروزه از سقف شیشه ای به عنوان نورگیر در سقف ساختمان ها استفاده میشود.از نور طبیعی برای روشنایی ساختمان ها استفاده میشود.

سیستم های سقف شیشه ای

سیستم های سقف شیه ای به علت اینکه در هر فصل راحت قابل استفاده می باشد و به شکل های ثابت و متحرک وجود دارد.سقف شیشه ای را میتوان به راحتی در محل کار ،ویلا و منزل استفاده کرد.سقف شیشه ای همچنین جذابیت و زیبایی ساختمان را چند برابر میکند.این نوع سقف ها ترکیبی از سازه فلزی است که با پوشش شیشه های سکوریت شده و مقاوم است.

انواع سقف شیشه ای

سقف شیشه ای پاسیو

پاسیو را به راحتی میتوان نصب و نمای ظاهری زیبا در خانه ایجاد کرد.سقف شیشه ای پاسیو ترکیبی از سازه فلزی مستحکم با پوشش انواع شیشه های سکوریت است.این محصول به صورت یکپارچه نصب شده است و از ایمنی بالایی برخوردار است.

سقف شیشه ای ثابت

سقف شیشه ای ثابت نسبت به مدل های دیگر طرفداران بیشتری دارد و بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار میگیرد.این سازه امنیت و ایمنی بالاتری دارد و به صورت یکپارچه نصب میشود.

سقف شیشه ای تراس

سقف شیشه ای تراس این فضا را به فضایی جذاب تبدیل میکند. با نصب سقف شیشه ای تراس امکان استفاده از هوای آزاد در تمام فصول سال امکان پذیر است.تراس شیشه ای میتواند شامل دیوار از جنس شیشه و سقف شیشه ای باشد .

سقف شیشه ای متحرک

نوعی دیگر از سقف شیشه ای که در سالهای اخیر بسیار پرطرفدار شده است. نحوه اجرای این سازه به صورت ریل دار است و از قابلیت باز و بسته شدن برخوردار است.از این نوع سازه بیشتر برای کافه ها و رستوران ها استفاده میکنند.

 

 

4 دیدگاه در “سقف شیشه ای چیست؟
 • 29 فروردین 1401 at 3:25 ب.ظ
  Permalink

  هزینه سقف شیشه ای چقدره ؟

  Reply
  • 17 اردیبهشت 1401 at 5:59 ب.ظ
   Permalink

   ممنون از شما همراهان همیشگی

   Reply
 • 29 فروردین 1401 at 3:27 ب.ظ
  Permalink

  هزینه سقف شیشه ای چقدره ؟

  Reply
  • 17 اردیبهشت 1401 at 5:59 ب.ظ
   Permalink

   سلام برای براورد هزینه بهتر از با همکاران من در قسمت تماس با ما ارتباط حاصل فرمایید.

    Reply
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *