خط تولید پنجره دوجداره آلومینیومی

آخرین تاریخ به روز رسانی : 4 مرداد 1402

اگر قصد استفاده از در و پنجره های دوجداره آلومینیومی نرمال یا ترمال بریک را دارید. و یا برای بازسازی و نوسازی ساختمان خود قصد سفارش این نوع درب و پنجره ها دارید. دقت کنید ساخت پنجره های آلومینیومی خود را به شرکت هایی بسپارید که خود دارای خط تولید پنجره آلومینیومی باشند.

اهمیت این موضوع از آن جهت است که پس از دیدن نمونه کارها و پروژه های انجام شده توسط این مجموعه ها، اطمینان خواهید داشت که درب و پنجره مورد نظر شما توسط همان مجموعه و با همان میزان کیفیت تولید خواهد شد.

خط تولید پنجره آلومینیومی

خط تولید پنجره آلومینیومی نرمال و ترمال بریک

امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی کارگاه یا کارخانجات تولید درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی می باشند. به ویژه در شهرهای شمالی کشور که اخیرا در آنها ساخت و ساز بطور فزاینده ای گسترش یافته است. بطور مثال ساخت درب و پنجره آلومینیومی در مازنداران و گیلان به دلیل رشد ویلا سازی و مزایای بسیار بالای این نوع در و پنجره ها گسترش یافته است.

برای راه اندازی خطوط تولید پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک و یا نانترمال می توان از فضاهای کارگاهی کوچک شروع به کار نمود. شرط اصلی دارا بودن برق سه فاز با فضای حداقل ۱۰۰ متر مربع می باشد که قابل پیشرفت تا یک کارخانه بزرگ نیز خواهد بود.

مهمترین مساله برای موفقیت در این حوزه انتخاب ماشین آلات پیشرفته و بروز است. کلیه فاکتورهای ذکر شده بایستی با در نظر گرفتن پتانسیل شهرستان مربوطه و موقعیت های فروش با تخمین میزان حجم تولید تامین و بهره برداری گردد.

ماشین آلات تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم

ماشین آلات ساخت و تولید درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی Aluminuim machinary نرمال و یا ترمال بریک شامل چند نوع اصلی زیر می باشند. یکی از مهمترین این دستگاه ها ماشین آلات برش پروفیل های آلومینیوم می باشند.

ماشین آلات تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم

دستگاه برش تک سر

این دستگاه ها به منظور برش تک سر پروفیل آلومینیوم استفاده می شوند. البته از آنها برای برش دادن پروفیل هایی که از آلومینیوم نرم تر باشند نیز قابل استفاده هستند. بطور مثال پروفیل های پلیمری نیز توسط ماشین ساخت پنجره های آلومینیومی برش داده می شوند.

جهت ساخت انواع درب و پنجره های آلومینیومی، قاب سازی، نما و … این نوع دستگاه های برش لازم و ضروری هستند.

برش دوسر اتوماتیک پروفیل آلومینیوم

زمانیکه پروسه ساخت و ساز نیازمند سرعت و در عین حال دقت بالاتری باشد از این ماشین استفاه می شود. کنترل این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی نیز تمام اتوماتیک است و به کمک آن می توان پروفیل را از هر دو سر به صورت همزمان برش داد. از این دستگاه برای برش دادن هر نوع پروفیل دیگری که از آلومینیوم نرم تر باشد نیز می توان بهره برد.

ماشین آلات کپی فرز آلومینیوم

برای تعبیه محل توپی قفل درب ها بر روی پروفیل لنگه درب از ماشین آلات کپی فرز آلومینیوم استفاده می شود. همچنین برای در آوردن محل قفل و دستگیره ها و هر نوع سوراخ کاری مورد نیاز بر روی پروفیل های آلومینیوم از این ماشین آلات استفاده می شود.

فرز پروفیل میانی آلومینیوم

به منظور فرز پروفیل میانی مولیون T در درب و پنجره های آلومینیوم از این دستگاه استفاده می شود. به دلیل کاربری ساده و قیمت پائینی که این دستگاه دارد می توان از آن در کارگاه های کوچک و متوسط نیز استفاه کرد.

سایر تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز

  1. فرز گروهی پروفیل میانی
  2. دستگاه خودکار فرز
  3. پرس گوشه آلومینیوم
  4. پانچ هیدرو پنوماتیکی برای سوراخ کاری
  5. پانچ هیدرو پنوماتیکی رومیزی
  6. میز مونتاژ لنگه در و پنجره
  7. میز مونتاژ نیمه اتوماتیک شیشه روی در و پنجره
هر سوالی دارید از کارشناسان تارادیس بپرسید...
تماس با ما ۲۲۰۹۵۲۹۸-۹ (۰۲۱)

پولاد یراق تارادیس

مجموعه تارادیس با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع درب و پنجره های دوجداره آلومینیوم در کارگاه اختصاصی خود آماده پذیرش انواع سفارشات ساخت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان مجموعه پولاد یراق تارادیس آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان. همچنین ارائه مشاوره تخصصی در خصوص ساخت انواع درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک و نرمال می باشد.

این مطلب چقدر مفید بود ؟
3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *