حفاظ پنجره دوجداره

Rate this post

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره دوجداره و بالکن و پنجره های آهنی یکی از اصلی ترین موارد جهت افزایش و بالا بردن امنیت است. در ساختمان های امروزی امنیت حرف اول را میزند و به همین دلیل نصب حفاظ پنجره دوجداره انجام میشود. خیلی از افراد هنگام اجاره یا خرید مسکن به امنیت و درب و پنجره های آن خانه توجه میکنند. همه ما میدانیم منظور از حفاظ پنجره همان میله های استیل یا فلز است. برای حفظ امنیت همه افراد سریع حفاظ پنجره را به خاطر میاورند.

فایده وجود حفاظ پنجره

وجود این حفاظ جدا از اینکه امنیت خانه شما را بالا میبرد باعث میشود نمای منزل شما زیبا تر به چشم بیاید. برای زیبا تر شدن نمای خانه شما انتخاب مدل مناسب حفاظ بسیار تاثیرگذار است. نصب این حفاظ ها از ورود سارقان به منزل شما جلوگیری میکند و از پنجره محافظت میکند.

کاربرد حفاظ پنجره

ضد سرقت بودن و تامین امنیت بالا منزل

حفظ قاب و انواع شیشه پنجره

زیبا جلوه کردن نمای ساختمان

محافظت از سقوط افراد در طبقات بالای ساختمان

انواع حفاظ

حفاظ آهنی

این نوع حفاظ ها مخصوص انواع پنجره های بزرگ است . حفاظ های آهنی مقاومت زیادی دارد ولی ممکن است متناسب با هر آب و هوایی زنگ بخورد و ظاهر خود را ازدست بدهد. به همین دلیل باید مراقبت های زیادی به آن شود.

حفاظ شبه چوب

این نوع حفاظ ها مقاوم ترین نوع حفاظ ها در برابر رطوبت و آتش است. حفاظ های شبه چوب بیشتر مناسب مناطق پررطوبت است ، به این دلیل که در برابر آسیب دیدگی و پوسیدگی بسیار مقاوم هستند.

حفاظ استیل

این نوع حفاظ های استیل امروزه بسیار پرکاربرد شده و دلیل آن این است که رنگ ثابت دارند و غیر قابل تغییرهستند. حفاظ استیل مقاومت زیادی دارد و در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم است.

حفاظ میله ای

حفاظ های میله ای از رایج ترین حفاظ ها درساختمان است و فاصله و اندازه میله ها را میتوان به دلخواه انتخاب کرد. حفاظ های میله ای دارای دو نوع بیرونی و داخلی است.

 

 

2 دیدگاه در “حفاظ پنجره دوجداره
 • 17 اردیبهشت 1401 at 3:12 ب.ظ
  Permalink

  تغییر رنگ پروفیل طبیعی است ؟

  Reply
  • 17 اردیبهشت 1401 at 5:48 ب.ظ
   Permalink

   سلام خیر نباید این اتفاق رخ دهد.

   Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *