تاثیر ارز و دلار روی قیمت پنجره

Rate this post

تاثیر ارز و دلار روی قیمت پنجره 

در این مقاله قصد داریم تا به موضوع تاثیر ارز و دلار روی قیمت پنجره بپردازیم .مهمترین دلیل افزایش قیمت درب و پنجره ،افزایش قیمت دلار یا ارز است .به دلیل وارداتی بودن متریال موجود در تولید شیشه دوجداره و یراق آلات تاثیر مستقیمی دارد .

با افزایش قیمت ارز قیمت پنجره های دوجداره

با افزایش قیمت ارز قیمت پنجره های دوجداره به سرعت افزایش پیدا نمیکند چون شرکت های تولید کننده مواد اولیه انبارهای بزرگی دارند که تا وقتی موجودی دارند میتوانند با قیمت قبلی اقدام به تولید کنند .

تاثیر دلار بر روی قیمت پروفیل

یکسری افزودنی ها در این صنعت بکار میرود مانند اکسید تیتان که خیلی تاثیر گذار بر روی کیفیت پروفیل یو پی وی سی می باشند. این افزودنی ها از خارج  وارد میشود و  بر  روی آن ها تاثیر زیاد دلار وجود دارد و با کاهش یا افزایش دلار ،قیمت پروفیل افزایش یا کاهش پیدا میکند .در ادامه شما را به مطالعه مقاله قیمت پروفیل پنجره دعوت مینماییم.

دلیل تغییر ندادن قیمت  برخی از تولیدکنندگان با افزایش قیمت دلار

برخی از تولیدکنندگان پنجره دوجداره تغییرات افزایش قیمت را پیش بینی میکنند به همین خاطر تا مدت ها در انبارشان وسایل موجود است و تا جایی که بتوانند با قیمت قبلی دوام می اورند .

دلار و ارز روی قیمت یراق آلات پنجره دوجداره تاثیر دارد ؟ 90 درصد یراق آلات استفاده شده در پنجره دوجداره از ترکیه وارد میشود ،به همین خاطر با کوچک ترین تغییر در قیمت دلار به خوبی تاثیرش روی قیمت پنجره دوجداره  نشان داده میشود .منظور از یراق آلات لولا دستگیره ، اسپانیوت است . یراق آلات ساخت داخلی نتوانسته اند تا به حال جایگزین خوبی باشند . برای اطلاعات بیشتر از یراق آلات شما را به مطالعه مقاله همه چیز در مورد یراق آلات پنجره دوحداره دعوت میکنیم .

بر روی قیمت پنجره دوجداره تحریم تاثیر گذار است ؟ دلار بر قیمت پنجره تاثیر گذار است و بعد از تحریم کاملا تاثیرات به چشم می اید .متخصصین ایرانی توانسته اند با ساخت برخی از وسایل موجود این تاثیرگذاری را  کمتر کنند .

سخن آخر  

برخی از مواد اولیه برای تهیه پروفیل و یراق آلات از کشورهای خارجی وارد میشود به همین خاطر تولید پنجره ها تحت تاثیر نوسانات قرار میگیرد .برخی از تولید کنندگان میتوانند در برابر این نوسانات تا یک مدتی دوام بیاورند ولی نمیشود در بلند مدت قیمت ها را ثابت نگه داشت .همچنین تحریم میتواند در قیمت پنجره و مواد اولیه تاثیر گذار باشد .

در ادامه شما را به مطالعه مقالعه  کدام پنجره دوجداره بهتر است  دعوت میکنیم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.